BankalarBloke KaldırBloke Kaldırma

Fastpay Bloke Kaldırma İşlemleri

Fastpay, bildiğiniz üzre mesai saati gerektirmeksizin bir cep telefonundan öteki bir cep telefonuna para gönderebilecek olduğunuz mobil uygulamadır. Son dönemde yaşanılan siber saldırılara karşı tüm bankalar almış olduğu güvenlik tedbirleri çerçevesinde yapılacak olan bazı işlemler masumiyet içerse dahi hesabınıza konulmuş olan geçici blokelerle karşılaşabilirsiniz. Peki bu blokeleri kısaca bahsi de geçmekte olan Fastpay Bloke Kaldırma İşlemleri’ni iyi mi gerçekleştirebiliriz? Makalemizde bu mevzuyu irdeleyeceğiz.

Bkz: Papara bloke kaldırma

FastPay’e itimatımız sonsuz mudur?

Ilk olarak bu mevzuya değinmemiz lüzumlu. Fastpay, Denizbank’a ilişkin bir teknolojidir. Kurum itibariyle Denizbank tarafınca yönetildiği için güvenilir seviyededir. Sadece heralde her teknolojik uygulama şeklinde FasPay’de de güvenlik açıkları mevcut olabilir. Dijital mecrada hiçbir süre sonsuz güvende olmamız mümkün değildir. Bu biçim yapılar güvenilirlik seviyelerini maksimize etmek için sonsuz emek verme döngüsü içerisindedirler. O sebepten dijital mecrada ne olursa olsun birilerine güvenmek istiyorsanız Denizbank şeklinde büyük bankaların uygulamalarına güvenebilirsiniz.

FastPay’de bloke iyi mi kaldırılır?

Hesabınıza herhangi bir şüpheli işlem ya da sim kart değişikliğiniz sebebiyle oluşmakta olan bloke işlemleri için Quick Hisse’in destek hizmetleri mevcuttur. Bu hizmetlere bağlanarak bloke kaldırma talebinde bulunabilirsiniz.

BKZ:  Vakıf Katılım Sim Kart Bloke Kaldırma İşlemleri

https://www.fastpay.com.tr/iletisim linki üstünden FastPay alan kişi hizmetlerine ulaşabilir ya da 0850 222 0 800 numaralı destek hattını arayabilirsiniz.

Bkz: Facebook bloke kaldırma

2/5 - (1 vote)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emeklerimizin göz ardı edilmesi bizi üzdü, birkaç reklama tıklandığı için akmasada damlıyorken sizin bu yaptığınız bizi çok üzüyor. Lütfen destek olmak adına AD Blocker engelleyicisine engel olun. :(