Bloke KaldırBloke Kaldırma

Facebook Bloke Kaldırma Nasıl Yapılır?

Facebook bloke kaldırma işlemlerinizi bu sayfa üzerinden yapabilirsiniz.

Facebook Bloke Kaldırma nasıl Yapılır? Facebook bloke kaldırma işlemi güvenli midir? Hızla gelişen teknolojinin hızla gelişmesiyle birlikte insanoğlu hızla gelişen teknolojinin imkanları vasıtasıyla web platformlarından hesaplar açarak yeni dostlar edinmektedir. En oldukça oluşturulan platform Facebook olduğundan dolayı bu platformda yeni olan be bu platformla ilgili bilgisi olmayan insanların aklına yüzlerce sual gelmektedir. Bu soruların en yaygını genel olarak insanların hesaplarını engelden kaldıracakları olmuştur.

Bkz: Gmail bloke kaldırma

Facebook Bloke Kaldırma Nasıl Yapılır?

Facebook bloke kaldırma işlemini bu sayfa üzerinden öğrenebilirsiniz. Hızla gelişen teknolojinin hızla gelişmesi ile beraber insanoğlu kendilerine yeni uğraşlar edinerek toplumsal çevresini yükseltmek benzer biçimde Facebook benzer biçimde toplumsal platformlara kaydolmuşlardır. Kaydolan bu insanoğlu bu mecrada yeni oluklarından dolayı kafalarında bazı sorular ardı arkası kesilmeksizin devam etmektedir. Facebook bloke kaldırma ile ilgili yüzlerce yazı yazılmasına rağmen bu yazıların bir çok genel olarak kullanıcıyı doyum etmemiştir. Bu informasyon karışıklığı çözmek için ve doğru olanı bulmak için yapılması gerekenler;

BKZ:  Halkbank Kredi Kartı Bloke Kaldırma

-Facebook’un kendi ana ekranı olan (https://www.facebook.com/settings) kısmından ihtiyaç duyulan detayları giriş yapınız.

Bkz: Tiktok bloke kaldırma

-Engellenmiş ve bloke hesapları görebilmek ve ihtiyaç duyulan işlemi yapabilmek için giriş ekranının son güncellemeyle beraber sağ üst kısımlarında bulunan ‘’yardım ve destek’’ seçeneğinin derhal sağ tarafında yer edinen ve kendini belli eden butona basın. Arkasından ayarlar kısmına girerek ekranın sol uç kısmın da bulunan ‘’Engelleme’’ seçeneğine basınız. Bu işlemden sonrasında karşınıza çıkacak olan ilk sayfayı bekleyin beklediğiniz site açıldığında Facebook blok kaldırma (bazı telefon ve bilgisayarlarda Feysbuk engel kaldırma olarak gözükmektedir. Bu iki seçenekte aynı ifadeye karşılık etmektedir) butonuna basınız.  Bu işlemden sonrasında hesabın şu zamana kadar son güncellemelerle beraber ne vakit engellediği görerek istediğiniz kişinin bloğunu derhal yanında bloğu (engeli kaldır) kısmından kaldırabilirsiniz.

BKZ:  Vakıfbank İnternet Bankacılığı Şifre Bloke Kaldırma

Bkz: Instagram bloke kaldırma

Facebook’ta Neden Bloke Atılır?

Teknoloji yardımıyla insanoğlu dış ortamda konuşamayacakları mevzuları web ortamında kim bilir hiçbir vakit yüzünü toplumsal platformlar haricinde göremeyeceği insanoğlu ile paylaşmaktadır. Bazı kişiler bu uygulamayı insanları hastalık vermek ve gönlünü eğlendirmek için kullanmaktadır. Toplumsal mecraları bu şekilde kullanan saygısızlar ile konuşmak ve onunla söyleşi etmek istemeyen insanoğlu birkaç tuş ile blok atıp o kişiden kurtulmaktadır.

Hem de karşı eşeysel hastalık derecesinde ve isteği haricinde illa cinsel içerikli ve argolu mevzulara devam etmiş olduğu sürece şahıs istediği vakit bu türden insanları banlayabilir. Hem de bu türden insanları yetkililere verme hakkına haizdir.

Bkz: Twitter bloke kaldırma

Engellenen Facebook nasıl açılır?

Ayarlar ve gizlilik sekmesine tıklayın ardından tekrar ayarlar butonuna tıklayın. Sol üst tarafta bulunan Engelleme yazısına tıklayın. Kullanıcı engelle sayfası üzerinden engellediğiniz kişileri görürsünüz. Burada engelini kaldırmak istediğiniz kişinin yanında “Engellemeyi Kaldır” yazısına tıklayarak işlemi tamamlayabilirsiniz.

5/5 - (1 vote)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emeklerimizin göz ardı edilmesi bizi üzdü, birkaç reklama tıklandığı için akmasada damlıyorken sizin bu yaptığınız bizi çok üzüyor. Lütfen destek olmak adına AD Blocker engelleyicisine engel olun. :(