BankalarBloke Kaldır

Papara Bloke Kaldırma İşlemleri

Bir çok elektronik banka şeklinde, Papara da müşterileriyle olan ilişkilerinde itimat esasına dayanan bir ilişki kurmuş olduğundan birçok hususta bu itimat esasından dolayı hesabınıza bloka koyabilir, giriş yapmanızı engelleyebilir. Bu giriş engellemeleri her ne kadar güvenlik sebeplerinden olsa dahi bazı zamanlarda gereksiz bölgelere müşterilerin başlarını ağırtabiliyor. Bu yazımızda; papara bloke kaldırma işlemlerinden sizlere bahsetmiş olacağız.

Bkz: Tek Adımla Binance Bloke Kaldırma

Papara niçin hesabıma bloke koyar?

Ilk olarak şu bilinmelidir ki gelişmekte olan teknoloji dünyasında birçok güvenlik açıkları da bununla beraber gelir. Bu güvenlik açıklarına istinaden kullananların kişisel bilgilerini daha güvenilir şekilde yönetebilmesi, paralarını dijital mecrada güvenilir halde saklayabilmesi adına ve daha da mühim bir husus olan yasama tarafında “bankacılık kanunları” diye adlandırılan yasalar gereği bir ekip masumiyet de içerebilecek olan işlemlerin arkasından hesaplarınıza girişi engelleyebilir.

Papara bloke kaldırmak için ilk adım: Tespit

Ilk olarak bu biçim platformların güvenlik sistemlerine takıldığımızda, mevzunun sebebini öğrenmek, çözmek için atmış olduğumuz ilk adım olacaktır. Örnek verecek olursak hesabınıza şüpheli bir kişiden gelen bir meblası farketmeksizin herhangi bir ödeme işleminden dolayı hesabınıza bloke konmuş olabilir, ya da siz herhangi bir şüpheli kişiye ödeme göndermiş olabilirsiniz. Takdir edersiniz ki kurum, bu biçim işlemleri devamlı denetim ederek bankanın güvenlik intibasının sarsılmaması adına extra emek harcamalar yapar.

BKZ:  Türkiye İş Bankası Kredi Kartı Bloke Kaldırma

Bkz: Instagram Bloke Kaldırma Nasıl Yapılır?

Tespit İçin Yapmanız Gerekenler

Hesabınıza bloke konulduktan sonrasında yapmanız ihtiyaç duyulan en mühim iş kurumla irtibata geçmektir.

Örnek bir Papara bloke hatası
Örnek bir Papara bloke hatası

Kurumla irtibata geçebilmek için 0850 340 0340 telefon numarasını arayabilirsiniz. Bu telefon numarası üstünden hızlıca iletişime geçemezseniz, satın alan temsilcisini beklemek istemiyor ya da yazılı bir müracaat yapmak istiyorsanız destek@papara.com e-posta adresine mail göndermenizi tavsiye ederiz.

Maili Iyi mi Göndermem Lüzumlu?

Ilk olarak gönderen mail adresi, kesinlikle uygulamayı kullanırken kayıt olmuş olduğunuz ve uygulamada rutin olarak kullanmış olduğunuz mail adresi olması lüzumlu. Yoksa bu süreç daha da uzayabilir. Bu süreci uzatmamak adına ilk dikkat etmemiz ihtiyaç duyulan şey; mail adreslerinin aynı olması.

BKZ:  Twitter Bloke Kaldırma Nasıl Yapılır?

Mailin mevzusunda “Bloke Hk.” diye bir başlık atabiliriz.

Mail içeriğine; “******* numaralı Papara hesabıma bloke kondu. Bloke işlemleriyle ilgili bilgileri öğrenmek isterim. Bloke açtırmak için ne yapmam lüzumlu?” yazabilir, ve alt tarafına da kontakt bilgilerinizi yazabilirsiniz.

Papara ile ilgili öteki sual ve sorunlarınız için https://www.papara.com/contact linkine gidebilirsiniz.

Bkz: Akbank Pos Cihazı Bloke Kaldırma Nasıl Yapılır?

Bu Yazıyı Puanlayınız post

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emeklerimizin göz ardı edilmesi bizi üzdü, birkaç reklama tıklandığı için akmasada damlıyorken sizin bu yaptığınız bizi çok üzüyor. Lütfen destek olmak adına AD Blocker engelleyicisine engel olun. :(