Bankalar

Burgan Bank Banka Hesabı Bloke Kaldırma

Burgan Bank Banka Hesabı Bloke Kaldırma işlemini bu sayfadan tamamlayın. Burgan Bank Hesap Kartı Bloke Kaldırmasını nasıl yapacağınızı öğrenin.

Burgan Bank banka hesabı bloke kaldırma işlemini nasıl gerçekleşir öğrenmek istiyorsanız ise yazımızdan faydalanabilirsiniz. Bankacılık işlemlerinin günümüzde kolaylıkla ve hızlıca internet üzerinden gerçekleşmesi müşteriler için büyük avantaj sağlamaktadır. Bu nedenle sizler için Burgan Bank hesap kartı şifre alma ve Burgan Bank banka hesabı bloke kaldırma ile bilmeniz gereken tüm detayları ayrıntılı bir şekilde sayfamızda açıklayacağız.

Burgan Bank Hesap Hesabı Bloke Kaldırma

Burgan Bank banka hesabı bloke kaldırma adımları son derece basittir. Banka hesabı bloke edilmesi günlük yaşamı derinden etkiler. Bu nedenle hesap sahibi vakit kaybetmeden Burgan bank banka hesabı bloke kaldırma işlemine başlamalıdır. Banka hesabı blokesinin birçok nedeni olabilir.

Özellikle devlet kurumu borçlarının gecikmesi nedeniyle banka hesaplarına bloke uygulanabilmektedir. Vergi dairesi borçları çeşitli trafik cezası borçlarının uzun süreler ödenmemesi banka hesaplarının geçici olarak kısıtlanmasına yol açar.

Bkz: Bankamatik kartı bloke kaldırma

Bu ve benzeri durumlarda ilk yapılması gereken blokeye sebebiyet veren borcun tamamının kapatılmasıdır. Aynı zamanda mevcut banka hesabı üzerinden kullanılan kredilerin taksitlerinin ödenmemesi durumunda da banka hesabı geçici olarak bloke edilmektedir. Banka hesabı bloke edildiğinde para transferi, fatura ödeme, nakit para çekme ya da yatırma gibi tüm işlemler durdurulur. Günlük hayatın etkilenmemesi için banka hesap kartı bloke kaldırma adımlarını takip ederek aktivasyon sağlanmalıdır.

BKZ:  Kuveyt Türk Sim Kart Bloke Kaldırma

Banka hesabı bloke edildiğinde hesap kartı da kullanılamaz. Burgan Bank hesap kartı bloke kaldırma banka hesabının aktif edilmesi ile otomatik olarak gerçekleşir. Bir diğer bloke nedeni ise mobil bankacılık uygulaması ve İnternet bankacılığı üzerinden hatalı şifre girişi sonucunda hesabın bloke edilmesidir. Bu durum ile ilgili yapılması gerekenler için yazımızın devamından faydalanabilirsiniz.

Bkz: Hesap bloke kaldırma dilekçesi

Burgan Bank Banka Hesabı Bloke Kaldırma

Mobil uygulama veya İnternet bankacılığı giriş sırasında 3 kez üst üste hatalı şifre yazılması durumunda güvenlik nedeniyle hesabınıza geçici olarak bloke uygulanır. Burgan Bank banka hesabı bloke kaldırma adımları tercih edeceğiniz kanal üzerinden gerçekleşmektedir.

Bu kanallar Mobil uygulama, İnternet bankacılığı, Burgan Bank şubeleri ve Burgan Bank müşteri hizmetleri telefon hattıdır. Size en uygun olan kanal üzerinden şifre yenileme yapabilir ve hesabınızı aktif edebilirsiniz. Şifre yenileme için en önemli unsur banka verilerinde kayıtlı olan telefon numaranızın aktif olmasıdır. Banka verilerinde güncel numaranız bulunmuyor ise Burgan Bank şubelerinden telefon numarası güncellemesi yapabilirsiniz.

BKZ:  Çek Bloke Kaldırma | Bloke Çek Nedir? Masrafı ve Örneği

Dilerseniz detaylı bilgi almak ve işlemlerinizi sürdürmek için 0850 222 82 22 numaralı Burgan Bank müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Burgan Bank Şifre Belirleme 

Banka kartı ya da mobil bankacılık işlemleri için kişiye özel şifreler belirlenmektedir. Yeni kart kullanımı ya da mobil uygulama veya İnternet bankacılığına giriş sırasında kullanmanız gereken şifreleri Burgan Bank İnternet Bankacılığı veya Burgan Bank mobil uygulaması üzerinden belirlemeniz mümkündür. Ayrıca burgan.com.tr üzerinden de Hemen şifre al seçeneği sayesinde hızlı bir şekilde şifrenizi alabilirsiniz.

Android & Ios için bağlantılara tıklayarak Burgan bank mobil uygulamasının linklerine ulaşabilirsiniz.

Hızlı ve kolay bankacılık deneyimi yaşayabileceğiniz Burgan Mobil uygulaması telefonunuzda yer almıyorsa internet sitesi üzerinden mobil uygulamayı cep telefonunuza indirebilirsiniz. İlk sayfada yer alan Burgan Bank şifre belirleme butonu üzerinden devam ederek telefonunuza gelen SMS onayı ile şifre belirleme işlemini tamamlayabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz 0850 222 82 22 numaralı Burgan Bank müşteri hizmetleri üzerinden de şifre belirleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bkz: MASAK bloke kaldırma

Burgan Bank Hesap Kartı Bloke Kaldırma

Burgan Bank hesap kartı Bloke Kaldırma

Günümüzde nakit para yerine sık sık tercih edilen banka hesap kartları neredeyse her alanda kurtarıcı görevindedir. Özellikle hızlı ve kolay bir şekilde ödeme gerçekleştirmek için temassız özelliği olan banka kartları büyük kolaylık sağlar.

BKZ:  Denizbank İnternet Bankacılığı Bloke Kaldırma

Burgan Bank hesap kartı temassız özelliğe sahip olduğu için yurtiçi ve yurtdışı tüm POS cihazlarında rahatlıkla kullanılabilir. Sosyal hayatınızda, alışveriş ya da seyahatlerinizde sorun yaşamamak için kartınızın bloke olması durumunda nasıl çözüm sağlayacağınızı bilmek çok önemlidir. Burgan bank hesap kartı bloke kaldırma için Burgan Mobil uygulamasını kullanabilirsiniz.

Dilerseniz size en yakın Burgan Bank şubesine giderek de durumu çözebilirsiniz. Banka kartı blokeleri genellikle hatalı şifre girme sebebiyle müşteri güvenliğini sağlamak adına gerçekleştirilir. Kayıp ve çalıntı gibi durumlarda sizi mağdur etmemek adına banka tarafından uygulanan bloke kaldırma işlemin sizin tarafınızdan yapıldığını bildirmeniz doğrultusunda kaldırılır. İşlemin kısa sürede çözülmesi için 0850 222 82 22 numaralı Burgan Bank müşteri hizmetlerini arayarak yardım alabilirsiniz. Ardından kartınızı dilediğiniz şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. 

Burgan Bank Banka Hesabı Bloke Kaldırma Videolu Anlatım

Burgan Bank banka hesabı bloke kaldırma işleminizi aşağıdaki video aracılığı ile yapabilirsiniz. Aşağıdaki video adımları nasıl yapacağınızı gösterir. Ancak bu anlatım sim karta özeldir. Burgan bank sim kart bloke kaldırma işleminin nasıl yapıldığını arıyorsanız ilgili bağlantıya tıklayarak konumuza ulaşabilirsiniz.

YouTube video
5/5 - (1 vote)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emeklerimizin göz ardı edilmesi bizi üzdü, birkaç reklama tıklandığı için akmasada damlıyorken sizin bu yaptığınız bizi çok üzüyor. Lütfen destek olmak adına AD Blocker engelleyicisine engel olun. :(