Bloke Kaldır

Bir Adımda İstanbulkart Bloke Kaldırma Yöntemi

Son dönemlerde İstanbulkart‘ı uzun bir süre kullanmayan yolcularda en büyük yaşanan problemlerden bir tanesi de kartlara konan bloke işlemleridir. Bu bloke işlemleri kartların çalışmasını engelleyerek yolcuların gişelerden geçmede problem yaşamalarını sağlamaktadır. Bu yazımızda sizlere İstanbulkart’ı olup bloke işlemlerine mağruz kalan yolcuların bloke kaldırmaları için neler yapmaları gerektiğinden bahsedeceğiz.

Bkz: Halkbank Pos Cihazı Bloke Kaldırma Nasıl Yapılır?

İstanbulkart ile her gün milyonlarca yolcu İETT aracılığıyla seyahat etmekte ve İstanbul’da bir yerden bir yere yolculuk yapmaktadır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin almış olduğu karara göre uzun dönemdir aktif olmayan kartlar güvenlik sebebiyle bir süredir bloke edilmekte ve bu konuda vatandaşlar sıkıntılar yaşamaktadır.

BKZ:  Garanti BBVA Pos Cihazı Bloke Kaldırma Nasıl Yapılır?

Bkz: Anadolubank sim kart bloke kaldırma

İstanbulkart blokesi nasıl kaldırılır?

  • Birinci seçeneceğimiz mobil uygulama, eğer mobil uygulamaya sahipseniz uygulama üzerinden girip ilgili adımları takip ederek bloke işlemini kaldırabilirsiniz.
  • İkinci seçeneğimiz ALO 153 beyaz masa. 153 numaralı telefonu arayarak kart bilgilerinizi vererek bloke kaldırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bkz: Şekerbank Sim Kart Bloke Kaldırma Adımları

Bu Yazıyı Puanlayınız post

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Ya okullar açılacak önümüzdeki günlerde fakat benim istanbulkarttaki bakiye kaybolmuş nedendir anlamadım. Bunun için bana yardımcı olur musunuz içinde 100 tlye yakın bir bakiyem vardı blokenmiş sanırım kullanamıyorum 0 gösteriyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emeklerimizin göz ardı edilmesi bizi üzdü, birkaç reklama tıklandığı için akmasada damlıyorken sizin bu yaptığınız bizi çok üzüyor. Lütfen destek olmak adına AD Blocker engelleyicisine engel olun. :(