BankalarBloke KaldırBloke Kaldırma

Emlak Bankası Sim Kart Bloke Kaldırma İşlemi

Emlak Bank Sim Kart Blokesi Kaldırma İşlemi iyi mi yapılır? Sim kart blokesi iyi mi kalkar? Emlak Katılım Bankası İnternet Bankacılığına girmek için sim kart blokesi uyarı alıyorsanız  banka tarafınca sim kartınız engellenmiş anlama gelir. Bunun sebebi ise hat değişimi, operatör değişimi ve kaybolan hatların tekrardan çıkmasından ötürüdür. Eğer bir operatör değişikliği yapmış olursanız yeni bir sim kart alacaksınız. Numaranız değişmez ve sim kartınız değişmiş olduğu için banka bloke koyacaktır.

Devletimizde katılım bankası olarak hizmet veren Emlak Bank Katılım Bankası sim kart blokesi olan müşterilerine anında çözümler sunmaktadır. Şimdi sizlere bu sim blokesi kaldırma işlemleri hakkında bilgiler vereceğiz.

BKZ:  Odeabank Sim Kart Bloke Kaldırma İşlemi

Emlak Bank Sim Kart Blokesi Kaldırma

Devletimizde eğer faizsiz bankacılık işlemleri yapmak istiyorsanız katılım bankaları üstünden bu işlemlerinizi yapabilirsiniz. Emlak Bank Katılım Bankası’da helal kredi veren bir bankadır. Bu yüzden bir fazlaca müşteriyi kendi bünyesinde toplamıştır. Eğer bankadan web bankacılığı kullanıyorsanız girişlerinizde size doğrulama şifresi gelecektir. Ek olarak ATM üstünde para yatırma işlemlerinde de cep telefonunuza bildiri gelecektir.  Sim kartınız blokeli olursa bu işlemleri yapmanız imkansızdır. Bu yüzden ilk olarak sim kart blokesini kaldırmanız gerekiyor.

Bkz: Trafik cezası bloke kaldırma

Bankalarda sim kart blokesi tamamen sizin güvenliğiniz için oluşan bir durumdur. Bu durumda hesabınıza bir şey olmayacaktır. Eğer bu tarz bir olay ile karşılaştıysanız sorun yapmanıza gerek kalmamıştır. Bankanın belirlediği yöntemlerle kolay bir halde sim kart blokesi kaldırabilirsiniz.

BKZ:  ICBC Kredi Kartı Bloke Kaldırma

Emlak Bank ATM Sim Kart Bloke Kaldırma

Sim kart blokesi kaldırma işlemlerini ATM üstünden yapabilirsiniz. Bu işlemi yapmak için ilk olarak ATM’ye kartınızı sokmanız gerekiyor. Kartınızı soktuktan sonrasında karşına gelen ekranda kart şifrenizi giriniz. Sonrasında ekranda işlemler menüsünden Sim menüsüne girerek cep telefonu sim hat bloke kaldırma işlemini yapabilirsiniz. Bu işlemleri yaparken cep telefonunu yanınızda bulundurunuz. Zira telefonunuza bir kod gelecek ve o kodu girdikten sonrasında sim blokeniz kalkacaktır.

Emlak Bank Banka Şubesinden Sim Kart Blokesi Kaldırma

Size en yakın olan banka şubesine giderek sim kart blokesini kaldırabilirsiniz. Bunun için bankaya giderken cep telefonunuz ve kimliğinizin yanınızda olması yeterlidir. Bu işlemleri yaparken cep telefonunuza gelecek olan doğrulama kodunu banka personeline göstermeniz gerekiyor. Gizyazı doğrulama yapıldıktan sonrasında sim kart blokesi kalkacaktır.

BKZ:  Denizbank İnternet Bankacılığı Bloke Kaldırma

Bkz: Burgan bank banka hesabı bloke kaldırma

Satın alan Hizmetleri İle Sim Kart Blokesi Kaldırma

Emlak Bank Satın alan Hizmetleri Numarası 0 850 222 26 26 numaralı telefonu arayarak sim kart blokesi kaldırma işlemi yapabilirsiniz. Bu işlemi yaparken kendi bankaya kayıtlı olan cep telefonunuz ile ararsanız esasen size uyarı verecek ve ilgili menüye aktararak sim kart blokeniz kalkacaktır. Bu şekilde kolay blokenizi kaldırmış olmuş olursunuz. Sim kart blokenizi kaldırdıktan sonrasında web bankacılığına girebilir, banka tarafınca gönderilen mesajları alabilirsiniz.

Akbank Sim Kart Bloke Kaldırma İşlemi 

ICBC Bank Sim Kart Bloke Kaldırma İşlemi

Bu Yazıyı Puanlayınız post

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emeklerimizin göz ardı edilmesi bizi üzdü, birkaç reklama tıklandığı için akmasada damlıyorken sizin bu yaptığınız bizi çok üzüyor. Lütfen destek olmak adına AD Blocker engelleyicisine engel olun. :(