BankalarBloke KaldırBloke Kaldırma

Odeabank Sim Kart Bloke Kaldırma İşlemi

Odeabank Sim Kart Bloke Kaldırma İşlemi Iyi mi Olur? Odeabank sim kart blokesi iyi mi kalkar? Banka ve ATM üstünden işlem olur mu?

Eğer sim kartınızı değiştirdiniz yada kaybettiniz, operatör değiştirdiyseniz sim kartınızın yenisini alacaksınız. Bu yeni sim kart alımlarında da bankalar sizi güvenlik sebebi ile sim kart blokesi koyacaklardır. Bu sim kart blokesi konulduğu vakit hiçbir şekilde bankalardan işlem yapamazsınız. Bankaların size gönderilmiş olduğu doğrulama mesajı ve informasyon mesajları sizin cep telefonunuza gelmeyecektir. Bu sebeple ilk işiniz telaşlanmadan sim kart blokesini kaldırmak olacaktır. Bu işlemi yapmak oldukça basittir ve her insanın başına gelen bir durumdur. Sim kart blokesi olduğunda hesaplarınız blokeli olmaz. Bir tek banka güvenlik amaçlı sizin bir sahtekarlığa alet olmamanız için kendini itimat altına alır. Kısacası hem sizi, hem kendini koruma altına alır. Bu yüzden Odeabank üstünden eğer işlem yapamıyorsanız ve web bankacılığı benzer biçimde işlemleri gizyazı girmeniz gerektiği için giremiyorsanız kolay bir iki işlem yaparak sim kart blokesi kaldırma işlemi yapabilirsiniz.

BKZ:  Akbank Pos Cihazı Bloke Kaldırma Nasıl Yapılır?

Odeabank Sim Kart Bloke Kaldırma İşlemi

Odeabank vatanımızda son oluşturulan bankalardan birisidir. Bu banka müşterileri ATM para çekme işlemlerinde ve web bankacılığı girişlerinde size gelen doğrulama mesajı gelmezse işlem yapamazsınız. Sim kartı bloke olanlarında bu doğrulama mesajı gelmediğini görmekteyiz. Kolay birkaç işlem ile sim kart blokesi kaldırma yapabilirsiniz.

Odeabank davet merkezi numarası olan 444 8 444’ü arayarak satın alan temsilcisine bağlanabilirsiniz. Bu bağlanma sonucunda temsilci ile görüşüp sim kartınızın blokeli bulunduğunu ve açtırmak istediğini söylemeniz kafi olacaktır. Cep telefonunuz muhakkak yanınızda olması gerekir. Bankacı size doğrulama mesajı atacak ve bu doğrulama mesajını temsilciye söylemeniz durumunda sim kart blokesi kalkacaktır.

BKZ:  Vakıf Katılım Sim Kart Bloke Kaldırma İşlemleri

Odeabank Bloke Kaldırma İşlemi Iyi mi Yapılır?

Eğer satın alan hizmetleri ile bu işlemi yapamadınız yada yapmak istemiyorsanız, Banka şubelerine giderek bu işlemi 5 dakika içinde yapabilirsiniz. Gişe çalışanı yada bireysel satın alan temsilcisinden sıra alarak sim kart bloke kaldırma işleminizi yapabilirsiniz. Bankaya giderken yanınızda cep telefonunuz ve kimliğinizin olması yeterlidir. Başvuruları şahsen yapmanız gerekiyor. Müracaat yapıldıktan sonrasında banka size bir bildiri gönderecek ve bu bildiri sonunda sim kart blokesi kalkacaktır.

Bu Yazıyı Puanlayınız post

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emeklerimizin göz ardı edilmesi bizi üzdü, birkaç reklama tıklandığı için akmasada damlıyorken sizin bu yaptığınız bizi çok üzüyor. Lütfen destek olmak adına AD Blocker engelleyicisine engel olun. :(