BankalarBloke KaldırBloke KaldırmaDevlet

Vakıf Katılım Sim Kart Bloke Kaldırma İşlemleri

Vakıf Katılım Bankası, müşterilerinin sıhhati ve daha güvenilir bir halde bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilmeleri adına yapmış olduğu emekler gereği, kullanımda olduğunuz telefon numaranızın değişmesiyle beraber bu güvenlik politikaları gereği siz değerli üyelerimizin sim kartlarınıza bloke koymuş olabilir. Bu yazımızda koyulan blokenin en kısa sürede iyi mi telafi edilip kaldırılabileceğini anlatacağız.

Bkz: KYK Borcu Bloke Kaldırma İşlemi

Vakıf Katılım Sim Bloke Kaldırmanın En Kolay Yolu

Ilk olarak Vakıf Katılım, öteki bankalara nazaran müşterilerine sunmuş olduğu dijital biçim vesilesiyle bu blokenin kaldırılmasını elde eden bir yapıya haiz. Biçim vesilesiyle kullanıcılar sırasıyla satın alan numarası, kullanıcı adı, kart numarasının son 6 (altı) hanesi, CVV, kart şifresi ve güvenlik kodunu girerek doğrulama işlemlerini tamamlayabiliyor, başvuruyu gönderip sim blokelerini kaldırabilmeleri için lüzumlu sonucu alabiliyor.

Bkz: Vergi borcu bloke kaldırma

BKZ:  HSBC Bank Pos Cihazı Bloke Kaldırma Nasıl Yapılır?

ATM Üstünden Bloke Kaldırılabiliyor Mu?

Ilk olarak deneyebilecek olduğunuz, söylememiz ihtiyaç duyulan alternatif bir uygulama var. Vakıf Bankası, düzgüsel şartlarda sim kart bloke kaldırma işlemlerini ATM üstünden yapabiliyor.

ATM Üzerinden Vakıf Katılım Bloke Kaldırılabiliyor Mu?
ATM Üstünden Vakıf Katılım Bloke Kaldırılabiliyor Mu?

Fakat Vakıf Katılım Bankası bu uygulamayı ATM üstündeki menüler vesilesiyle yapabiliyor olup olmadığı bilinmiyor. Eğer ATM yakınlarındaysanız bu işlemi uygulamak için denemenizi tavsiye ederiz.

YouTube video

Bkz: Turkish Bank Sim Kart Bloke Kaldırma İşlemleri

Biçim ile Vakıf Katılım Sim Kart Bloke Kaldırma

Vakıf Katılım sim kartınıza bloke koymuşsa, şimdi size verecek olduğumuz bağlantıya tıklayarak bloke kaldırma işlemlerini deneyebilirsiniz. Bu işlemler ile beraber banka, kendi veritabanına bağlantı sağlayarak uygun olması halinde sim kartınızdaki blokeyi kaldıracaktır. Blokeye karşı en süratli ve etkili çözüm budur. Bunun haricinde 0850 202 1 202 telefon numarasını arayabiliyor ve Vakıf Katılım Satın alan Hizmetleri’ne bağlanabilirsiniz.

BKZ:  Alternatifbank Sim Kart Bloke Kaldırma İşlemleri

Vakıf Katılım Sim Kart Bloke Kaldırma Formu için tıklayınız.

Bu Yazıyı Puanlayınız post

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emeklerimizin göz ardı edilmesi bizi üzdü, birkaç reklama tıklandığı için akmasada damlıyorken sizin bu yaptığınız bizi çok üzüyor. Lütfen destek olmak adına AD Blocker engelleyicisine engel olun. :(