Bloke Kaldır

Teknosacell Sim Kart Bloke Kaldırma İşlemleri

Son dönemde Türkiye’nin her bölgesinde etken olarak kullanıma sunulan Teknosacell, müşterilerinin itimat duygusu ile beraber daha sağlam altyapılar ile yazışma çözümlerini karşılayabilmesi adına bazı güvenlik tedbirlerini almıştır. Bu güvenlik tedbirlerinin en sık rastlananın Sim Kart Bloke Kaldırma olduğu asla şüphesizdir.

Teknosacell, bilinmiş olduğu üzre 2015 senesinde kurulmuş ve sektörde hemen hemen yeni olmasına karşın kısa sürede birçok kullanıcıya hizmet vermekte olan bir dijital operatör kuruluşu. Bu yazımızda; çağa ayak uyduran ve gelişim için devamlı ilerlemekte olan Teknosacell Sim Kart Bloke Kaldırma işlemlerinden sizlere bahsedeceğiz.

Bkz: Twitter Bloke Kaldırma Nasıl Yapılır?

Teknosacell Sim Kart Bloke Iyi mi Kaldırılır?

Ilk olarak kartınıza, sim kart değişiminden dolayı bloke konulduysa; yapmanız ihtiyaç duyulan ilk işlem satın alan hizmetlerini aramak olacaktır. Alan kişi hizmetlerini aramak için 0850 222 5599 nolu telefon numarasını kullanabilirsiniz. Ya da Teknosacell web sitesinde yer edinen yazışma formunu doldurarak müracaat yapabilirsiniz. Sadece sizlere tavsiyemiz, en kısa sürede dönüş alabilmek adına satın alan hizmetlerine ulaşım sağlamanız.

BKZ:  3 Adımda Turkcell Sim Kart Bloke Kaldırma İşlemi

Sim kartınız, pin kodunun arka arkaya yanlış girilmesinden dolayı bloke olduysa, hattı aldığınızda sizlere teslim edilen PUK Kodu ile blokenizi kaldırabilirsiniz. PUK kodu elinizde yoksa gene 0850 222 5599 nolu telefon numarası ile beraber satın alan hizmetlerini arayarak destek alabilirsiniz.

Bkz: Emlak Bankası Sim Kart Bloke Kaldırma İşlemi

Bu Yazıyı Puanlayınız post

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emeklerimizin göz ardı edilmesi bizi üzdü, birkaç reklama tıklandığı için akmasada damlıyorken sizin bu yaptığınız bizi çok üzüyor. Lütfen destek olmak adına AD Blocker engelleyicisine engel olun. :(