BankalarBloke KaldırBloke Kaldırma

Halkbank Pos Cihazı Bloke Kaldırma Nasıl Yapılır?

Halkbank Pos Aleti Bloke Kaldırma Iyi mi Yapılır?

Halkbank pos aleti kullananlarda öteki banka pos cihazlarında olduğu benzer biçimde yaptıkları tahsilatları iki şekilde eğitim edebilmektedirler. Komisyon bedeli düşülerek bir sonraki iş gününde eğitim seçeneği haricinde komisyon ödemek istemeyenler ise belli bigün bloke de bekledikten sonrasında eğitim seçeneğini tercih ederler. Peki, acil nakit gereksinimlerinde Halkbank pos aleti bloke kaldırma iyi mi yapılır?

Bkz: Akbank İnternet Bankacılığı Bloke Kaldırma Nasıl Yapılır?

Halkbank Pos Tahsilatı Tercihiniz Ne?

Halkbank Pos aleti kullananlar bilir.Halkbank pos aleti ile meydana getirilen tahsilatların ödemelerini işyeri ile yapmış olduğu anlaşmaya uygun gerçekleştirir. Peki, Halkbank pos tahsilatı seçenekleri neler?

BKZ:  Papara Bloke Kaldırma İşlemleri

1.      Bir Gün Sonrası Komisyon Düşülerek Ödeme

Bu ödeme yöntemini yeğleyen üye iş bölgeleri pos aleti ile yapmış oldukları tahsilatların bedellerini 1 iş günü sonrası komisyon düşüldükten sonrasında hesaplarına otomatik aktarabilmektedirler. Halkbank tarafınca uygulanan pos komisyon ücretleri ise işyeri tercihine gore % 1,05 ile tüm kartlara tek oran ya da % 1,05 ile kredi kartına, % 0,65 ile banka kartına olmak suretiyle kart tipi bazında tek oran olacak şekildedir.

2.      Komisyonsuz Blokeli Ödeme

Bu ödeme yöntemi komisyon ödemek istemeyen işletmeler tarafınca tercih edilmektedir. Halkbank  blokeli işlemler de azami 40 gün sonrasında ödemeyi hesaba aktarmaktadır. Bu ödeme tercihini seçen müşteriler acil nakit ihtiyacı duyduklarında senelik % 10.95 oran ile erken bloke çözdürme işlemi yapabilirler.

BKZ:  Fastpay Bloke Kaldırma İşlemleri

Bkz: Ziraat Bankası Pos Cihazı Bloke Kaldırma Nasıl Yapılır?

Halkbank Erken Bloke Çözme Nedir?

Halkbank pos aleti bloke kaldırma olarak da tanımlanan erken bloke çözdürme nedir sorusu sık sorulan sorular içinde daima yer bulur. Erken bloke çözdürme, blokeli ödeme yöntemi için anlaşan iş yerlerine tahsilatların belli komisyon karşılığında erken yapabilmelerine olanak tanıyan bir uygulamadır.

Halkbank Erken Bloke Çözme Iyi mi Yapılır?

Halkbank ile blokeli pos hizmeti için anlaşmış olmanıza karşın işletmeniz için acil nakit ihtiyacınız olduğunda erken bloke çözme talebinde bulunabilirsiniz. Halkbank erken bloke çözme işlemi için çalıştığınız Halkbank şubesine giderek talepte bulunabilir ya da Halkbank Üye İşyeri Platformu üstünden Halkbank  pos aleti bloke kaldırma işlemi yapabilirsiniz. Bu işlem için aktarılacak meblağ üstünden komisyon eğitim edilmekte olup Halkbank  erken bloke çözdürme komisyon oranı senelik % 10.95’ dir.

BKZ:  Vakıfbank İnternet Bankacılığı Şifre Bloke Kaldırma

Bkz: Bir Adımda Banka Kartı Bloke Kaldırma İşlemleri

Halkbank Bloke Kaldırma Niçin Yapılır?

Üye işyerleri, Halkbank bloke kaldırma işlemini çoğu zaman acil nakite gereksinimleri olması durumunda tercih etmektedirler. Bu sebeple pos aleti ile meydana getirilen tahsilatların Halkbank bloke süresi maksimum 40 gün olarak uygulanmaktadır. Bu süreç içinde ortaya çıkabilecek ihtimaller içinde nakit gereksinimlerinde Halkbank tarafınca erken bloke çözdürme imkanı sunulmaktadır.

Siz de ortaya çıkan sürpriz masraflarınızı karşılamak için Halkbank bloke kaldırma işlemi yapabilir ve bir tek % 10.95 (senelik) komisyon tutarı ile hesabınıza aktarılmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik Halkbank Üye İşyeri Platformu üyeleri, Halkbank bloke kaldırma işlemini şubeye gitmeden anında yapabiliyorlar. Halkbank Kredi Kartı Bloke Kaldırma

Bu Yazıyı Puanlayınız post

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emeklerimizin göz ardı edilmesi bizi üzdü, birkaç reklama tıklandığı için akmasada damlıyorken sizin bu yaptığınız bizi çok üzüyor. Lütfen destek olmak adına AD Blocker engelleyicisine engel olun. :(