Bankalar

ING Bank İnternet Bankacılığı Bloke Kaldırma

ING Bank İnternet bankacılığı bloke kaldırma işlemlerini nasıl yapabileceğinizi ve mobil şifre alma adımlarını anlatıyoruz.

ING Bank internet bankacılığı bloke kaldırma işlemi son derece basit adımlar ile gerçekleşmektedir. ING Bank internet bankacılığına giriş sırasında önceden belirlemiş olduğunuz şifrenizi 3 kez yanlış girmeniz durumunda yaşayabileceğiniz kısa süreli bloke sorununu ‘’Anında Şifre’’ seçeneği sayesinde kolayca çözebilirsiniz. Son yıllarda sıklıkla kullanılan internet bankacılığı sistemleri kullanıcıların sıklıkla hatalı şifre işlemleri nedeniyle sorun yaşamasına yol açmaktadır. Bir kişinin birden fazla banka hesabının olması şifre belirleme de karışıklık yaratmasına yol açabilir. Bu gibi durumlara maruz kaldığınızda hesabınızın güvenlik nedeniyle bloke olması büyük bir sorun değildir. 

ING Bank Internet Bankacılığı Bloke Kaldırma

ING Bank anında şifre sistemi sayesinde hemen yeni şifre oluşturabilir ve hesabınıza kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. ING banka kartı ya da kredi kartı ile kullanıcı kodu ve şifre alma işlemleri son derece güvenli bir şekilde gerçekleşmektedir. Anında şifre uygulamasından faydalanmak için sistemde kayıtlı telefon numaranızın güncel olması gerekmektedir. Eğer sistemde güncel kullandığınız telefon numaranız yer almıyor ise en yakın ING bank şubesine giderek ya da ATM’lerden faydalanarak numaranızı güncellemeniz mümkündür. ING Bank internet bankacılığı bloke kaldırma işlemi için dilerseniz ​​0850 222 0 600 numaralı Telefon Bankacılığını kullanarak da yeni şifrenizi oluşturabilirsiniz.

BKZ:  Ziraat Bankası Sim Kart Bloke Kaldırma İşlemi 2023

ING Mobil Şifre Alma

ing bank mobil sifre alma

Kullanmış olduğunuz akıllı telefonlar sayesinde artık şubeye gitmeden tüm bankacılık işlemlerini gerçekleştirmeniz mümkündür. ING Mobil bankacılık uygulaması sayesinde bulunduğunuz her yerden EFT, havale, FAST ya da kredi kartı ödeme gibi tüm işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca size özel sunulan fırsatlardan haberdar olabilir yatırımlarınızı her geçen gün arttırabilirsiniz. ING Mobil şifre alma sistemi ise son derece basittir. ING İnternet bankacılığı bloke kaldırma işleminde kullanılan anında şifre sistemi ile mobil uygulaması için de şifre alabilirsiniz. Aynı zamanda Cep Şifre sistemi ile mobil uygulamaya girişte tek kullanımlık şifre üretmeniz de mümkündür. ING Mobil uygulamasında Cep Şifre kullanmanın size çok büyük avantajları vardır. İnternet şubesine giriş yaparken cep telefonunuzun internet bağlantısı olması durumunda mobil uygulama da tek kullanımlık şifre almak ile uğraşmanıza gerek kalmaz. Kullanıcı adı ve şifrenizi bilgisayar ekranına yazdıktan sonra telefonda yer alan bildirim özelliği aktif olur. Bu sayede ekrandan tarafınıza gönderilen bildirimdeki ‘’Evet’’ kısmına tıklayarak tek kullanımlık şifrenin otomatik olarak gelmesini sağlayabilirsiniz. Böylece hızlıca mobil uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Dilerseniz ING mobil uygulama üzerinden temassız ödeme seçeneğini de aktif olarak kullanabilirsiniz.

BKZ:  Aktifbank Kredi Kartı Bloke Kaldırma

ING Mobil Temassız Ödeme

ıng bank mobil temassız

ING Bank İnternet bankacılığı ve mobil bankacılık sayesinde kredi kartı taşımanıza gerek kalmadan yapmak istediğiniz ödemeleri cep telefonunuz ile hızlı ve kolayca yapabilirsiniz. Android işletim sistemine sahip tüm cep telefonlarında bu özellik kullanabilmektedir. Temassız ödeme özelliğinin kullanımı ise son derece basittir. ING Mobil uygulamasındaki kartlar menüsünden mobil temassız ödeme seçeneğini tıklayarak temassız ödemeyi yapmak istediğiniz kredi kartını seçmeniz gerekir. Ardından kartınızı temassız ödemeye aç kısmından etkinleştirmeniz ve ekranda çıkacak sözleşmeyi onaylamanız yeterli olacaktır. Bu basit adımların ardından artık dilediğiniz yerde cep telefonunuzu kullanarak ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Son zamanlarda yaygınlaşan temassız özellikli POS cihazlarına cep telefonunuzu yakınlaştırarak bu özelliğin tadını çıkarabilirsiniz.

Bu Yazıyı Puanlayınız post

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emeklerimizin göz ardı edilmesi bizi üzdü, birkaç reklama tıklandığı için akmasada damlıyorken sizin bu yaptığınız bizi çok üzüyor. Lütfen destek olmak adına AD Blocker engelleyicisine engel olun. :(