Bloke KaldırBankalarBloke Kaldırma

Burgan Bank Sim Kart Bloke Kaldırma İşlemi

Burgan Bank Sim Kart Bloke Kaldırma İşlemi Iyi mi Olur? Burgan Bank Üstünden sim kart blokesi kaldırmak için ne yapmalıyız? Sim kart blokesi niçin olur? Şimdi sizlere bu mevzu hakkında bilgiler vereceğiz.

Eğer web bankacılığı ve Burgan Mobil uygulamasına girerken hattınız sim kart blokesi oldu diye bir bildiri alıyorsanız sim kartınızın blokesini kaldırmanız gerekmektedir. Sim kart blokesi bir sim kartın değişmesi sonucunda bankanın güvenliği açısından blokelenmektedir. Bir operatör değişikliğinde, sim kart değişikliğinde, kartınızı kaybettikten sonrasında çıkartacağınız sim kartınızda bu blokeli işlem otomatikman uygulanmaktadır. Bilhassa hatlarını 4.5G’ye çeviren vatandaşların karşılaşmış olduğu bu sorun olduğunda bankadan sizin cep telefonunuza bildiri gelmeyecektir. Bu mesajlar gelmediği içinde ATM üstünden para yatırma, para çekme işlemi yapamazsınız, Kartınızla web üstünden işlem yapamazsınız ve İnternet bankacılığı yayınlarını kullanamazsınız. Şimdi sizlere Burgan Bank sim kart bloke kaldırma hakkında bilgiler vereceğiz.

BKZ:  Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Bloke Kaldırma

Bkz: Denizbank Pos Cihazı Bloke Kaldırma Nasıl Yapılır?

Burgan Bank Sim Kart Bloke Kaldırma

Eğer hattınızı 4.5G’ye çevirdiyseniz yeni bir sim kart alacaksınız. Eğer operatörünüzü başka bir operatörle değiştirdiğiniz de de yeni bir sim kartı alacaksınız. Bu sim kartlarını aldığınızda banka sim kartınızı otomatikman ihtimaller içinde bir dolandırıcılık yöntemine engellemesi için bu bloke konulmaktadır. Bu bloke olduğu süre hesaplarınıza bir şey olmayacaktır. Bu durumda paniğe kapılmanıza gerek kalmamıştır. Bu yüzden bazı bankacılık şekilleri ile anında sim kart blokesi kaldırabilirsiniz. Şimdi sizlere bu yöntemler ile ilgili bilgiler vereceğiz.

Bkz: Burgan bank banka hesabı bloke kaldırma

Burgan Bank ATM Üstünden Sim Kart Bloke Kaldırma

İlk olarak sim kart blokesi kaldırma istiyorsanız  bankamatikler aracılığı ile bu işlemi yapabilirsiniz. Burgan Bank sim kart blokesi kaldırma için en yakın Bankamatiğe giderek kartınızı soktuktan sonrasında bloke kaldırma menüsünden işleminizi yapabilirsiniz. Bu işlemi yaparken cep telefonunuz yanınızda olması gerekiyor. Şu sebeple doğrulama kodu gelecek ve bu kodu bankamatiğe yazdıktan sonrasında işleminiz sonuçlancaktır.

BKZ:  3 Adımda Şekerbank Sim Kart Bloke Kaldırma Adımları

Bkz: Türkiye İş Bankası Kredi Kartı Bloke Kaldırma

Burgan Bank Şubelerinden Sim Kart Bloke Kaldırma

Size en yakın banka şubesine giderek kimliğiniz ve cep telefonunuzla sim kart blokesi kaldırma işlemi yapabilirsiniz. Bireysel satın alan temsilcisinden alacağınız numara ile işleminizi kolayca yapabilirsiniz. İşlemi yaparken cep telefonunuza bir gizyazı gelecek ve bu şifreyi bankacıya söylemeniz durumunda işleminizi yapacaksınız.

Alan kişi Hizmetleri İle Anında Sim Kart Blokesi Kaldırma

Burgan Bank Alan kişi hizmetleri numarası olan 0 850 222 8 222’i arayarak da sim kart blokesi kaldırma işlemi yapabilirsiniz. Sim kart blokesi kaldırma işlemleri esnasında cep telefonunuza gelen şifreyi 3 dakika içinde karşı taraftaki bankacıya söylemeniz gerekiyor. Eğer bu işlemi sıkıntısız olarak yapmış olursanız anında sim kart blokesi kalkacaktır.

BKZ:  Pasaport Tahdit Blokesi Kaldırma

Yukarıda sizlere Burgan Bank sim kart blokesi kaldırma işlemi hakkında bilgiler verdik. Eğer sizde bu mevzu hakkında sormak istedikleriniz var ise aşağıdaki yorumlar kısmında bizlere iletinizi yazabilirsiniz. Ek olarak eğer Burgan Bank satın alan hizmetlerinin sizi aramasını istiyorsa aşağıda belirtebilir ve bankanın sizi aramasını sağlayabilirsiniz.  Burgan resmi web sitesi bu mevzu ile ilgili data için tıklayınız.

Blokekaldir.com

Bu Yazıyı Puanlayınız post

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emeklerimizin göz ardı edilmesi bizi üzdü, birkaç reklama tıklandığı için akmasada damlıyorken sizin bu yaptığınız bizi çok üzüyor. Lütfen destek olmak adına AD Blocker engelleyicisine engel olun. :(