BankalarBloke Kaldırma

Vakıfbank İnternet Bankacılığı Şifre Bloke Kaldırma

Vakıfbank İnternet Bankacılığı Şifre Bloke Kaldırma nasıl yapılır? Vakıfbank mobil bankacılık işlemleri yapmak için bloke kaldırma nasıl olur? Vakıfbank bloke kaldırma hakkında sizlere bilgiler vereceğiz.

Ülkemizde kamu bankası olarak hizmet veren Vakıfbank , internet bankacılığı ile sizlere tüm bankacılık işlemlerinizi yapmanıza olanak sağlamaktadır. Sizlerde bu bankadan banka şubesine giderek, internet bankacılığını kullanarak ve çağrı merkezlerini kullanarak tüm bankacılık işlemlerinizi 7 gün 24 saat yapabilirsiniz. Bu işlemlerden en kolayı internet işlemleridir. Eğer internet işlemlerini online olarak yapacaksanız, Vakıfbank internet bankacılığı kullanmanız gerekmektedir. Vakıfbank internet bankacılığı şifresini kullanarak giriş yaparken, eğer yanlış 3 kere üst üste girerseniz, veya şifrenizi unutursanız bu sizin için bir sorun olacaktır.

Bu işlemleri yaptığınızda 3 kere üst üste giriş yaparsanız şifreniz süresiz bir şekilde bloke olacaktır. Bu yüzden internet bankacılığı şifre bloke kaldırma işlemlerini uygulayarak hemen işlem yapıp yeni bir şifre oluşturabilirsiniz. Sizlere bu yazımızda Vakıfbank İnternet Bankacılığı Şifre Bloke Kaldırma hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Bir önceki yazımız olan Vakıfbank Kredi Kartı Bloke Kaldırma sayfasına girerek bu durumla karşılamanız durumunda neler yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

BKZ:  Aktifbank Kredi Kartı Bloke Kaldırma

Vakıfbank İnternet Bankacılığı Şifre Blokesini İnternetten Kaldırmak

Vakıfbank internet bankacılığı veya mobil bankacılık şifrenizin blokesini kaldırmak istiyorsanız şifre bloke kaldırma işlemlerinizi resmi internet sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için www.vakifbank.com.tr adresine giriş yapacak ve burada internet şubesi parola oluşturma adımlarını kullanabilirsiniz.

İnternet şubesini açtığınızda buradaki Parolamı Kaybettim seçeneğine tıklamanız gerekiyor. Bazı tarayıcılarda burada Blokeli olarak da yazmaktadır. Burada parolanızı oluşturmanız için banka kartınızın veya kredi kartınızın numaraları istenecektir. Burada sizden istenilen tüm bilgileri doğru gireceksiniz.

T.C kimlik numaranız ve bankaya kayıtlı cep telefonunuzu da girdikten sonra, telefonunuza gelecek doğrulama kodlarını anında ekrana girmeniz gerekmektedir. Bu işlemleri yaptıktan sonra Vakıfbank bloke kaldırma işlemlerinizi bitirmiş olacaksınız. Yeni şifre oluşturacak ve bu şifre ile anında giriş yapacaksınız. Şifre oluştururken, daha önce yazmadığınız bir şifreyi girmeniz gerekmektedir.

BKZ:  Vodafone Sim Kart Bloke Kaldırma İşlemleri

Vakıfbank İnternet Şubesi Blokesini Çağrı Merkezinden Kaldırmak

Vakıfbank müşteri hizmetleri telefon numarası olan 0850 222 07 24 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Bu numarayı aradığınız zaman internet şubesi blokesi kaldırmak için işlem yapabiliyorsunuz. Zaten sürekli yanlış şifre girerseniz, çok aktif olarak da internet bankacılığını kullanıyorsanız, Vakıfbank müşteri hizmetleri sizi arayacak ve şifreniz ile ilgili sıkıntı yaşadığınızı size söyleyecektir. Bu şekilde müşteri temsilcisinin adımlarını takip ederek, Vakıfbank internet bankacılığı şifresini tekrardan oluşturabilirsiniz.

Vakıfbank Müşteri hizmetleri ile konuşurken, eğer başka bir numaradan arama yaparsanız, kart bilgilerinizi girmeniz gerekecektir. Ayrıca bankaya kayıtlı olan cep telefonunuzun da yanınızda olması gerekiyor. Çünkü temsilci size şifre gönderecek ve 3 dakika içinde bu şifreyi söylemenizi isteyecektir.

BKZ:  İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık Neden Bloke Olur? Nasıl Kalkar?

Vakıfbank İnternet Şubesi Blokesini Şubeden Kaldırmak

Vakıfbank internet bankacılığı üzerinden eğer şifreniz bloke olduysa, banka şubesine kimlik ve cep telefonunuz ile giderek hemen işlem yapabilir ve yeni bir şifre oluşturabilirsiniz. Bu sistemde yaklaşık 10 dakika içinde işiniz hallolacaktır. Vakıfbank internet bankacılığı şifresi oluşturduktan sonra, banka şubesinde deneme yapın ve girip girmediğinizi test ediniz. Banka şubesinde gişelere girerek veya bireysel müşteri temsilcisine giderek bu işlemleri halledebilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Vakıfbank İnternet Bankacılığı Şifre Bloke Kaldırma hakkında bilgiler verdik. Sizlerde bu şekilde Vakıfbank bloke kaldırma işlemleri yapabilirsiniz. Eğer bu konuda şikayet ve öneriniz varsa aşağıdaki yorumlar kısmından bize yazabilirsiniz. Eğer sim kartınızda bloke varsa da bu şifreyi oluşturamazsınız. Bu sebeple bir önceki yazımız olan Vakıfbank Sim Kart Bloke Kaldırma İşlemi sayfasına giderek bu bloke kaldırma işlemlerini de yapabilirsiniz.

Bu Yazıyı Puanlayınız post

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emeklerimizin göz ardı edilmesi bizi üzdü, birkaç reklama tıklandığı için akmasada damlıyorken sizin bu yaptığınız bizi çok üzüyor. Lütfen destek olmak adına AD Blocker engelleyicisine engel olun. :(