BankalarBloke KaldırBloke Kaldırma

Vakıfbank Pos Cihazı Bloke Kaldırma Nasıl Yapılır?

Vakıfbank Pos Aleti Bloke Kaldırma Iyi mi Yapılır?

Vakıfbank pos aleti kullananlarda öteki banka pos cihazlarında olduğu şeklinde yaptıkları tahsilatları iki şekilde eğitim edebilmektedirler. Komisyon bedeli düşülerek bir sonraki iş gününde eğitim seçeneği haricinde komisyon ödemek istemeyenler ise belli bigün bloke de bekledikten sonrasında eğitim seçeneğini tercih ederler. Peki, acil nakit gereksinimlerinde Vakıfbank pos aleti bloke kaldırma iyi mi yapılır?

Vakıfbank Pos Tahsilatı Tercihiniz Ne?

Vakıfbank Pos aleti kullananlar bilir.Vakıfbank pos aleti ile meydana getirilen tahsilatların ödemelerini işyeri ile yapmış olduğu anlaşmaya uygun gerçekleştirir. Peki, Vakıfbank pos tahsilatı seçenekleri neler?

BKZ:  Akbank Bankamatik Kartı Bloke Kaldırma

1.      Bir Gün Sonrası Komisyon Düşülerek Ödeme

Bu ödeme yöntemini yeğleyen üye iş bölgeleri pos aleti ile yapmış oldukları tahsilatların bedellerini 1 iş günü sonrası komisyon düşüldükten sonrasında hesaplarına otomatik aktarabilmektedirler. Vakıfbank tarafınca uygulanan pos komisyon ücretleri ise işyeri tercihine nazaran % 1,05 ile tüm kartlara tek oran ya da % 1,05 ile kredi kartına, % 0,65 ile banka kartına olmak suretiyle kart tipi bazında tek oran olacak şekildedir.

2.      Komisyonsuz Blokeli Ödeme

Bu ödeme yöntemi komisyon ödemek istemeyen işletmeler tarafınca tercih edilmektedir. Vakıfbank blokeli işlemler de azami 40 gün sonrasında ödemeyi hesaba aktarmaktadır. Bu ödeme tercihini seçen müşteriler acil nakit ihtiyacı duyduklarında senelik % 10.95 oran ile erken bloke çözdürme işlemi yapabilirler.

BKZ:  Nakit Avans Bloke Kaldırma

Bkz: Teb bankası sim kart bloke kaldırma

Vakıfbank Erken Bloke Çözme Nedir?

Vakıfbank pos aleti bloke kaldırma olarak da tanımlanan erken bloke çözdürme nedir sorusu sık sorulan sorular içinde devamlı yer bulur. Erken bloke çözdürme, blokeli ödeme yöntemi için anlaşan iş yerlerine tahsilatların belli komisyon karşılığında erken yapabilmelerine olanak tanıyan bir uygulamadır.

Vakıfbank Erken Bloke Çözme Iyi mi Yapılır?

Vakıfbank ile blokeli pos hizmeti için anlaşmış olmanıza karşın işletmeniz için acil nakit ihtiyacınız olduğunda erken bloke çözme talebinde bulunabilirsiniz. Vakıfbank erken bloke çözme işlemi için çalıştığınız Vakıfbank şubesine giderek talepte bulunabilir ya da Vakıfbank Üye İşyeri Platformu üstünden vakıfbank pos aleti bloke kaldırma işlemi yapabilirsiniz. Bu işlem için aktarılacak meblağ üstünden komisyon eğitim edilmekte olup Vakıfbank erken bloke çözdürme komisyon oranı senelik % 10.95’ dir.

BKZ:  Gmail Bloke Kaldırma Nasıl Yapılır?

Bkz: Banka kartı bloke kaldırma

Vakıfbank Bloke Kaldırma Niçin Yapılır?

Üye işyerleri, Vakıfbank bloke kaldırma işlemini çoğu zaman acil nakite gereksinimleri olması durumunda tercih etmektedirler. Bu sebeple pos aleti ile meydana getirilen tahsilatların Vakıfbank bloke süresi maksimum 40 gün olarak uygulanmaktadır. Bu süreç içinde ortaya çıkabilecek ihtimaller içinde nakit gereksinimlerinde Vakıfbank tarafınca erken bloke çözdürme imkanı sunulmaktadır.

Siz de ortaya çıkan sürpriz masraflarınızı karşılamak için Vakıfbank bloke kaldırma işlemi yapabilir ve bir tek % 10.95 (senelik) komisyon tutarı ile hesabınıza aktarılmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik Vakıfbank Üye İşyeri Platformu üyeleri, Vakıfbank bloke kaldırma işlemini şubeye gitmeden anında yapabiliyorlar. Vakıfbank Kredi Kartı Bloke Kaldırma sayfalarına giderek bu ürünler hakkında da data alabilirsiniz.

Bu Yazıyı Puanlayınız post

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emeklerimizin göz ardı edilmesi bizi üzdü, birkaç reklama tıklandığı için akmasada damlıyorken sizin bu yaptığınız bizi çok üzüyor. Lütfen destek olmak adına AD Blocker engelleyicisine engel olun. :(