Bankalar

Garanti BBVA Kredi Kartı Bloke Kaldırma

Garanti BBVA Kredi Kartı Bloke Kaldırma işlemini bu sayfa üzerinden hızlıca yapabilir ve kartınızla ilgili yaşanan sorunları giderebilirsiniz.

Garanti BBVA Kredi Kartı Bloke Kaldırma işlemi nasıl yapılır? Garanti BBVA Kredi Kartı Bloke Kaldırma işleminin tüm adımlarına detaylarıyla yazımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Kredi kartları hayatımızın büyük bölümünde kolaylık sağlamaktadır. Nakit para yerine geçmesinin yanı sıra online alışverişlerde de tüm ödemeler kredi kartları ile gerçekleşmektedir. Bu nedenle kredi kartı bloke olması son derece büyük bir sorundur. Bloke kaldırma işlemleri her banka için farklı aşamalarda gerçekleşir. Müşterisi olduğunuz bankanın kurallarını bilmeniz sizlere bu tür sorunlarda büyük ölçüde fayda sağlamaktadır.

Garanti BBVA Kredi Kartı Bloke Kaldırma

Garanti BBVA Kredi Kartı Bloke Kaldırma 444 0 333 / 0850 222 0 333 müşteri hizmetleri, Garanti mobil uygulaması ya da Garanti Bankası İnternet Bankacılığı üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Öncelikle bloke nedenini bilmek hangi adımlarda yol alacağınızı kolaylaştırmaktadır. Kredi kartı blokelerinin en büyük sebebi gecikmiş borçlardır. Her ay adınıza düzenlenen kredi kartı ekstresinde minimum ödeme tutarı olan Asgari Ödeme tutarı yer alır. Eğer mevcut borcunuzu kapatabilecek kadar nakit paranız hesabınızda yok ise asgari tutarı ödeyerek kredi kartınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Asgari tutarı ödemek borcunuzun kalan kısmına bankanın belirlemiş olduğu oranda faiz işlenmesine neden olur. 

BKZ:  Emekli Maaşı Bloke Kaldırma Nasıl Yapılır?

Bkz: Garanti BBVA İnternet Bankacılığı Bloke Kaldırma

Eğer 3 ay boyunca borcunuzu minimum ödeme tutarı da dahil hiç ödemezseniz kredi kartınız geçici süre ile kullanıma kapatılır. Bu gibi durumlarda bloke kaldırma işlemi için toplam borcunuzun tamamını kapatmanız gerekir. Bir diğer sorun ise kayıp çalıntı bildirimi sonrasında kartın bloke edilmesidir. Bu sorun ile karşı karşıya kaldığınızda mevcut kartınız iptal edilir ve size yeni kart gönderilir. Herhangi şekilde bloke kaldırma işlemi gerçekleşmez. Yeni kartınız geldikten sonra kaldığınız yerden harcamalarınıza devam edebilirsiniz.

Bkz: Garanti Sim Kart Bloke Kaldırma

Bonus Card Garanti BBVA Kredi Kartı Bloke Kaldırma

garanti bbva kredi kartı blokesi kaldırma

Garanti BBVA Bonus Card sunmuş olduğu sayısız fırsat sayesinde birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Kullandıkça bonus kazandıran ve Türkiye’yi bonus kavramıyla tanıştıran ilk kart olması müşterilerin tercih etme nedenleri arasında en üst sırada yer almasını sağlar. Ayrıca dünyanın her yerinde kullanılıyor olması da en iyi avantajlarından bir tanesidir. Bonus Card Garanti BBVA Kredi Kartı Bloke Kaldırma işlemlerini Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet ve ya 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ni arayarak gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz size en yakın şubeye giderek de yardım talebinde bulunabilirsiniz. Dijital anlamda son derece hızlı çözümler sunan Garanti BBVA Mobil ve İnternet bankacılığı zaman kaybetmeden tüm kredi kartı ödeme, hesap aktarım işlemleri, Havale, EFT, FAST işlemlerini yapabilmeye olanak tanır. 

BKZ:  Garanti Bankası Sim Kart Bloke Kaldırma

Ayrıca Bonus kartına ait bilgilerin, ödemelerin ve kampanyaların yer aldığı tek bir uygulama olan Bonus Flaş uygulamasını da kullanmanız mümkündür. Bonus kart sahipleri temassız öde ve geç özelliği sayesinde alışverişlerin hızlıca gerçekleşmesini sağlamaktadır. Dünya genelinde yapılan tüm alışverişler sizlere bonus kazanma şansı tanımaktadır. Biriken bonuslar ile Bonus Program Ortağı işyerlerinde bedava alışveriş yapabilmeniz mümkündür. Bonus Card üzerinden uygun taksit avantajları ile alışveriş yapabildiğiniz gibi nakit avans da çekebilirsiniz.

Bkz: Garanti Pos cihazı bloke kaldırma

Shop&Fly Garanti BBVA Kredi Kartı Bloke Kaldırma

Alışveriş yaparken mil kazanarak dilediğiniz yere seyahat edebileceğiniz Garanti BBVA Shop&FLY Kredi Kartı eşsiz fırsatları ile daha çok gezebilmenize olanak tanımaktadır. Yapılan harcamalarda bol bol mil kazandıran bu kredi kartı ile uçak biletleri indirimli ya da bedavaya gelebilmektedir. Shop&FLY Garanti BBVA Kredi Kartı Bloke Kaldırma işleminin seyahatlerinize engel olmaması için sizler de hemen BonusFlaş’ı indirebilir ve uygulama üzerinden bloke kaldırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kartınızda geciken borcunuzun ödemesini tamamlayarak hemen aktif olmasını sağlayabilirsiniz. Kartınız kullanıma açıldıktan sonra biriken miller ile uçak bileti alabilirsiniz. Yaptığınız alışverişler yurtiçinde eğlence, seyahat, restoran harcamaları ile yurt dışındaki tüm harcamalarda 1 TL’ye 1 Mil kazanabilirsiniz. Ayrıca yurt içinde diğer sektörlerde yapılan harcamalara da 1 TL’ye 0.5 mil kazanmak mümkündür. Shop&Fly kartı ile uçak bileti alırken 100 mil 1 TL şeklinde tanımlanmaktadır. Örneğin 200 TL değerindeki uçak bileti için 20.000 Mil kullanılır. Eğer yeteri kadar mil biriktiremediyseniz Avans Mil özelliğini kullanarak uçak biletinizi alabilir sonradan yapılan harcamalardan avans millerin ödenmesini sağlayabilirsiniz.

5/5 - (1 vote)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emeklerimizin göz ardı edilmesi bizi üzdü, birkaç reklama tıklandığı için akmasada damlıyorken sizin bu yaptığınız bizi çok üzüyor. Lütfen destek olmak adına AD Blocker engelleyicisine engel olun. :(