Bloke KaldırBankalarBloke Kaldırma

Garanti Bankası Sim Kart Bloke Kaldırma

Garanti bankası sim kart bloke kaldırma işlemini hızlı bir şekilde yapmak için sayfadaki adımları uygulayın. Garanti bankası bloke kaldırma işlemleri için 2 önemli video ekledik, izleyebilirsiniz.

Garanti Bankası Sim Kart Bloke Kaldırma İşlemi Nasıl Olur? Garanti bankası sim kart bloke kaldırma işlemi nasıl yapılır? Banka ve ATM üzerinden Garanti bankası bloke kaldırma işlemi olur mu?

Eğer sim kartınızı değiştirdiniz veya kaybettiniz, operatör değiştirdiyseniz sim kartınızın yenisini alacaksınız. Bu yeni sim kart alımlarında da bankalar sizi güvenlik sebebi ile sim kart blokesi koyacaklardır. Bu sim kart blokesi konulduğu zaman hiçbir şekilde bankalardan işlem yapamazsınız. Bankaların size gönderdiği doğrulama mesajı ve bilgi mesajları sizin cep telefonunuza gelmeyecektir.

Bu sebeple ilk işiniz telaşlanmadan Garanti bankası sim kart bloke kaldırma işlemi yapmak olacaktır. Bu işlemi yapmak çok basittir ve herkesin başına gelen bir durumdur. Garanti bankası Sim kart bloke kaldırma işlemine ihtiyaç duyduğunuzda hesaplarınız blokeli olmaz. Sadece banka güvenlik amaçlı sizin bir dolandırıcılığa alet olmamanız için kendini güven altına alır. Kısacası hem sizi, hem kendini koruma altına alır. Bu yüzden Garanti Bankası üzerinden eğer işlem yapamıyorsanız ve internet bankacılığı gibi işlemleri şifre girmeniz gerektiği için giremiyorsanız kolay bir iki işlem yaparak Garanti bankası sim kart bloke kaldırma işlemi yapabilirsiniz.

BKZ:  Burgan Bank Sim Kart Bloke Kaldırma İşlemi

Bkz: Garanti Bankası pos cihazı bloke kaldırma

📱Garanti Sim Kart Bloke Kaldırma İşlemi

Garanti Bankası artık yeni adı Garanti BBVA olarak hizmet vermektedir. Bu banka müşterileri ATM para çekme işlemlerinde ve internet bankacılığı girişlerinde size gelen doğrulama mesajı gelmezse işlem yapamazsınız. Sim kartı bloke olanlarında bu doğrulama mesajı gelmediğini görmekteyiz. Kolay birkaç işlem ile Garanti bankası sim kart bloke kaldırma yapabilirsiniz.

Garanti BBVA çağrı merkezi numarası olan 444 0 333’ü arayarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Bu bağlanma sonucunda temsilci ile görüşüp sim kartınızın blokeli olduğunu ve açtırmak istediğini söylemeniz yeterli olacaktır. Cep telefonunuz muhakkak yanınızda olması gerekir. Bankacı size doğrulama mesajı atacak ve bu doğrulama mesajını temsilciye söylemeniz durumunda Garanti bankası bloke kaldırma işleminizi başarıyla tamamlamış olacaksınız.

Bkz: Garanti BBVA kredi kartı bloke kaldırma

BKZ:  Kuveyt Türk İnternet Bankacılığı Bloke Kaldırma

📱Garanti Bankası Sim Kart Bloke Kaldırma İşlemi Nasıl Yapılır?

Eğer Garanti bankası müşteri hizmetleri ile bu işlemi yapamadınız veya yapmak istemiyorsanız, Banka şubelerine giderek bu işlemi 5 dakika içinde yapabilirsiniz. Gişe personeli veya bireysel müşteri temsilcisinden sıra alarak sim kart bloke kaldırma işleminizi yapabilirsiniz. Bankaya giderken yanınızda cep telefonunuz ve kimliğinizin olması yeterlidir. Başvuruları şahsen yapmanız gerekiyor. Başvuru yapıldıktan sonra banka size bir mesaj gönderecek ve bu mesaj sonunda Garanti bankası sim kart bloke kaldırma işlemini tamamlamış olacaksınız.

📹Garanti Bankası Sim Kart Bloke Kaldırma İşlemi Videolu Anlatım

Garanti bankası sim kart bloke kaldırma işlemini başarılı bir şekilde yapabilmeniz için 2 tane video ekliyoruz. Bu videoları izleyerek de yazılarda yer alan işlemleri yapabilirsiniz. Sorunsuz bir şekilde Garanti bankası sim kart bloke kaldırma işleminizi kendiniz yapabilirsiniz. Dilerseniz Garanti BBVA İnternet Bankacılığı Bloke Kaldırma işlemini ilgili bağlantıya tıklayarak yapabilirsiniz.

YouTube video

🏧ATM Üzerinden Garanti Bankası Sim Kart Bloke Kaldırma Videolu Anlatım

ATM üzerinden Garanti bankası sim kart bloke kaldırma işlemini nasıl yapacağınızı videolu anlatımla uygulamalı olarak bulabilirsiniz. Garanti bloke kaldırma işlemi son derece basittir. Garanti bankası sim kart bloke kaldırma işlemini yapamazsanız yorum yaparak yardım talep edebilirsiniz.

BKZ:  ICBC İnternet Bankacılığı Bloke Kaldırma
YouTube video

💳Garanti Bankası Bloke Ne Demek?

Garanti bankasının hesabınızı güvende tutmak için sim kart değişikliği gibi işlemler sonucunda hesaba erişiminizi kısıtlaması demektir. Bu güvenlik adımını geçmek için Garanti bankası bloke kaldırma işlemi yapmalısınız.

🏷️Garanti Bankası Blokeli Tutar Nedir?

Bir ödemenin yapılabilmesi için kesilen tutar anlamına gelir. Örneğin; kredi ödemeniz varsa hesabınıza bir para yattığında kredinin otomatik ödenmesi demektir.

💳Maaş kartım bloke oldu ne yapmalıyım?

Maaş kartı bloke kaldırma sayfasında bu konu ile ilgili ayrıntılı bilgileri paylaştık. Örnek dilekçeler ile maaş hesabınızdaki blokeyi ilgili bağlantıya tıklayarak kaldırabilirsiniz. Eğer emekliyseniz emekli maaşı bloke kaldırma sayfasına göz atabilirsiniz.

👌Garanti hesap bloke kaldırma nasıl yapılır?

444 0 333 numaralı telefondan Garanti bankası müşteri hizmetlerini aramalısınız. Sim kart değişikliği garanti bankası müşteri hizmetleri tarafından işlem yapılarak giderilmektedir.

💳Bloke olan kart nasıl açılır garanti bankası?

Bu işlem için 3 farklı seçeneğiniz bulunuyor. ATM‘den, şubeden ya da 444 0 333 numaralı telefon üzerinden müşteri hizmetlerini arayarak bloke olan kartınızın blokesini kaldırabilirsiniz.

🕐Bloke ne kadar sürede kalkar?

Eğer hesabınıza MASAK tarafından bloke uygulandıysa bu blokenin kalkması ortalama 7 gün sürebilir. Bu işlemin ayrıntıları için MASAK bloke kaldırma sayfamıza göz atmanızı öneririz.

5/5 - (26 votes)

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. garanti 4440333 tel arayıp simkart bloke kaldırmak istediğimde simkart numarası soruyor. simkartın üzerinde bir çok numara var. pin puk vs. bunlardan hangisini soruyor

      1. Yanımızda fakat zaten blokeli olduğunfan dolayı müşteri hizmetine bağlanamıyoruz sms gelmiyo atmden de yaptım kalkmamış şuan görevdeyim ne atm ne bankaya gidebilirim bu nasıl bi banka sistemi ya arıyoruz sms gelcek diyo maj geliyo sim bşokeli şigre göndermiyoruz diyo

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emeklerimizin göz ardı edilmesi bizi üzdü, birkaç reklama tıklandığı için akmasada damlıyorken sizin bu yaptığınız bizi çok üzüyor. Lütfen destek olmak adına AD Blocker engelleyicisine engel olun. :(