Bloke KaldırBankalarBloke Kaldırma

Türkiye Finans Sim Kart Bloke Kaldırma

Türkiye finans sim kart bloke kaldırma işlemini bu sayfadan tamamlayabilirsiniz. Türkiye finans bloke kaldırma adımlarını nasıl yapacağınızı öğrenin.

Türkiye Finans Sim Kart Bloke Kaldırma İşlemi nasıl yapılır? Türkiye Finans bloke kaldırma nasıl yapılır?Neden olur? Türkiye Finans Katılım Bankası İnternet Bankacılığına girmek için sim kart blokesi uyarı alıyorsanız  banka tarafından sim kartınız engellenmiş demektir. Bunun sebebi ise hat değişimi, operatör değişimi ve kaybolan hatların tekrardan çıkmasından ötürüdür. Eğer bir operatör değişikliği yaparsanız yeni bir sim kart alacaksınız. Numaranız değişmez ve sim kartınız değiştiği için banka bloke koyacaktır.

Ülkemizde kamu bankası olarak hizmet veren Türkiye Finans Katılım Bankası sim kart blokesi olan müşterilerine anında çözümler sunmaktadır. Şimdi sizlere bu sim blokesi kaldırma işlemleri hakkında bilgiler vereceğiz. İşte Türkiye finans sim kart bloke kaldırma hakkında detaylar.

Bkz: İş bankası pos cihazı bloke kaldırma

BKZ:  Halkbank Pos Cihazı Bloke Kaldırma Nasıl Yapılır?

📱Türkiye Finans Sim Kart Bloke Kaldırma

Ülkemizde eğer faizsiz bankacılık işlemleri yapmak istiyorsanız katılım bankaları üzerinden bu işlemlerinizi yapabilirsiniz. Türkiye Finans Katılım Bankası’da helal kredi veren bir bankadır. Bu yüzden bir çok müşteriyi kendi bünyesinde toplamıştır. Eğer bankadan internet bankacılığı kullanıyorsanız girişlerinizde size doğrulama şifresi gelecektir. Ayrıca ATM üzerinde para yatırma işlemlerinde de cep telefonunuza mesaj gelecektir.  Sim kartınız blokeli olursa bu işlemleri yapmanız imkansızdır. Bu yüzden ilk olarak sim kart blokesini kaldırmanız gerekiyor.

Bankalarda sim kart blokesi tamamen sizin güvenliğiniz için oluşan bir durumdur. Bu durumda hesabınıza bir şey olmayacaktır. Eğer böyle bir şey ile karşılaştıysanız sıkıntı yapmanıza gerek yoktur. Bankanın belirlediği yöntemlerle kolay bir şekilde Türkiye finans sim kart bloke kaldırma işlemini yapabilirsiniz.

🏧ATM’den Türkiye Finans Bloke Kaldırma

Türkiye finans bloke kaldırma işlemlerini ATM üzerinden yapabilirsiniz. Bu işlemi yapmak için ilk olarak ATM’ye kartınızı sokmanız gerekiyor. Kartınızı soktuktan sonra karşına gelen ekranda kart şifrenizi giriniz. Daha sonra ekranda işlemler menüsünden Sim menüsüne girerek cep telefonu sim hat bloke kaldırma işlemini yapabilirsiniz. Bu işlemleri yaparken cep telefonunu yanınızda bulundurunuz. Çünkü telefonunuza bir kod gelecek ve o kodu girdikten sonra sim blokeniz kalkacaktır.

BKZ:  Denizbank Kredi Kartı Bloke Kaldırma

Bkz: Halkbank pos cihazı bloke kaldırma

🏢Şubeden Türkiye Finans Sim Kart Bloke Kaldırma

Size en yakın olan banka şubesine giderek sim kart blokesini kaldırabilirsiniz. Bunun için bankaya giderken cep telefonunuz ve kimliğinizin yanınızda olması yeterlidir. Bu işlemleri yaparken cep telefonunuza gelecek olan doğrulama kodunu banka personeline göstermeniz gerekiyor. Şifre doğrulama yapıldıktan sonra Türkiye finans sim kart bloke kaldırma işlemini tamamlamış olacaksınız.

👩‍💼Müşteri Hizmetleri İle Türkiye Finans Sim Kart Bloke Kaldırma

Türkiye Finans Müşteri Hizmetleri Numarası 0 850 222 22 44 numaralı telefonu arayarak sim kart blokesi kaldırma işlemi yapabilirsiniz. Bu işlemi yaparken kendi bankaya kayıtlı olan cep telefonunuz ile ararsanız zaten size uyarı verecek ve ilgili menüye aktararak sim kart blokeniz kalkacaktır. Bu şekilde kolay blokenizi kaldırmış olursunuz. Türkiye finans sim kart bloke kaldırma işlemini yaptıktan sonra internet bankacılığına girebilir, banka tarafından gönderilen mesajları alabilirsiniz. 

Bkz: Aktifbank sim kart bloke kaldırma

BKZ:  Fibabanka İnternet Bankacılığı Bloke Kaldırma

📹Türkiye Finans Bloke Kaldırma Videolu Anlatım

Türkiye finans bloke kaldırma işleminin nasıl yapıldığını videolu anlatımla izleyebilirsiniz. Türkiye finans sim kart bloke kaldırma işleminde sorun yaşamanız durumunda yorum yaparak bize ulaşabilirsiniz. Türkiye finans blokesini kaldırmak için gerekli adımlara ulaşabilirsiniz.

YouTube video

💳Türkiye Finans Blokesini Nasıl Kaldırabilirim?

Blokenizi kaldırmak için 3 farklı seçenek mevcuttur. Bunlardan en kolayı 0850 222 22 44 numaralı telefon üzerinden müşteri hizmetlerini aramak olacaktır. Diğer yöntem ATM üzerinden kartınızla işlem yaparak blokenizi kaldırmaktadır. Son yöntem ise mesai saatleri içerisinde banka şubesine giderek blokenizi kaldırmak istediğinizi söyleyebilirsiniz.

💳Banka kartındaki bloke nasıl kaldırılır?

Banka kartınızı 3 kez yanlış girmeniz durumunda Türkiye finans bankası tarafından hesabınızın güvenliği için bloke uygulanır. Bunun için 0850 222 22 44 numaralı telefondan müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Aynı durum sim kart bloke işleminde de geçerlidir. Eğer Puk kodunuzu bilmiyorsanız operatörünüzü aramanız gerekmektedir. Bu konuda size yardımcı olacak bağlantıları aşağıya bırakıyoruz.
Vodafone sim kart bloke kaldırma
Turkcell sim kart bloke kaldırma
Türk telekom sim kart bloke kaldırma

5/5 - (1 vote)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emeklerimizin göz ardı edilmesi bizi üzdü, birkaç reklama tıklandığı için akmasada damlıyorken sizin bu yaptığınız bizi çok üzüyor. Lütfen destek olmak adına AD Blocker engelleyicisine engel olun. :(