BankalarBloke Kaldırma

Anadolubank Sim Kart Bloke Kaldırma

Anadolubank Sim Kart Bloke Kaldırma işlemini hızlı ve kolay bir şekilde bu sayfadan yapabilirsin. Anadolubank bloke kaldırma adımlarını hemen inceleyin.

Anadolubank Sim Kart Bloke Kaldırma işlemi nasıl yapılır? Anadolubank Sim Kart Bloke Kaldırma işleminin nasıl gerçekleştiği hakkında tüm detayları ve bilgileri sizler için bu yazımızda bir araya getirdik. Sim kart bloke kaldırma işlemlerinin kısa sürede çözümlenmesi için doğru yöntemleri sırasıyla uygulamak gerekmektedir. Dilerseniz hemen Anadolubank Sim Kart Bloke Kaldırma işlemi nasıl yapılır anlatalım.

Anadolubank Sim Kart Bloke Kaldırma

Anadolubank Sim Kart Bloke Kaldırma işlemleri için izleyeceğiniz üç farklı adım vardır. Bunlardan birincisi size en yakın Anadolubank şubesine giderek Anadolubank sim kart bloke kaldırma talebinde bulunabilirsiniz. Banka şubesine giderek sıra numara almanız ve veznedeki personele sim kartı blokesi kaldırma talebini iletmeniz işleminizin kısa süre içerisinde gerçekleşmesini sağlar.

anadolubank bloke kaldırma
Anadolubank bloke kaldırma

Bu işlemi yapabilmek için kimliğinizin ve bankada kayıtlı olan cep telefonunuzun yanınızda olması yeterlidir. Sim kartı blokesi sim kartı değişikliğinden kaynaklı ise yeni numaranızı sisteme kayıt ettirmeniz gerekir.

BKZ:  KYK Borcu Bloke Kaldırma İşlemi

Bkz: Bankamatik kart bloke kaldırma

İkinci Anadolubank Sim Kart Bloke Kaldırma yöntemi ise herhangi bir Anadolubank ATM’sine giderek banka kartı ya da kredi kartınız ile Anadolubank sim kartı bloke kaldırma işlemini gerçekleştirmektir. Anadolubank şubesi ya da ATM’sine gitmek için vaktiniz yok ise 0850 222 55 50 numaralı Anadolubank Telefon Bankacılığı üzerinden de sim kartı bloke kaldırma işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Telefon bankacılığı üzerinden izleyeceğiniz adımlar için yazımızın devamından faydalanabilirsiniz. Bu adımları eksiksiz bir şekilde tamamladığınız takdirde Anadolubank sim kartı bloke kaldırma sorununuz kısa sürede çözüme ulaşacaktır.

Anadolubank Telefon Bankacılığı İle Sim Kart Bloke Kaldırma

Anadolubank sim kartı bloke kaldırma 0850 222 55 50 numaralı Anadolubank Telefon Bankacılığı üzerinden de gerçekleşmektedir. Banka sisteminde kayıtlı olan telefonunuz üzerinden arama yapmak işlemleri hızlandırmak için daha doğru olacaktır. Bir başka telefondan ararsanız da mutlaka banka sisteminde kayıtlı olan telefonunuz yanınızda olmalıdır. 

Bkz: Kredi kartı bloke kaldırma

Aramayı yaptıktan sonra müşteri temsilcisine bağlanmak üzere size yöneltilen rakamı tuşlamanız gerekir. Kısa bir beklemenin ardından müşteri temsilcisi ile görüşmeye başlarsınız. Görüşmeye başladığınızda Anadolu bank sim kart bloke kaldırma talebinde bulunmanız gerekir.

BKZ:  Halkbank Pos Cihazı Bloke Kaldırma Nasıl Yapılır?

Talebinizi dile getirdiğiniz andan itibaren Anadolubank müşteri temsilcisi tarafından size yöneltilen tüm güvenlik sorularını eksiksiz ve hatasız cevaplamanız gerekir. Güvenlik soruları genellikle doğum tarihinin gün/ay/yıl şeklinde söylenmesi ve anne kızlık soyadının 2. ve 4. harfleridir.

Güvenlik adımlarını başarı ile tamamladığınızda talep ettiğiniz Anadolubank sim kartı bloke kaldırma işlemi temsilci tarafından gerçekleştirilecektir. Görüşme sonlandığında banka sisteminde kayıtlı olan telefon numaranıza SMS ile bilgilendirme gönderilecektir.

Anadolubank Mobil Banka Şifre Alma

Bankacılık işlemlerinizi banka şubelerine veya ATM’lere gitmeden gerçekleştirmek için telefonunuza Anadolubank Mobil uygulamasını yükleyebilirsiniz. Böylelikle EFT, Havale, FAST, kredi kartı ödeme, fatura ödeme gibi aklınıza gelen tüm işlemleri telefonunuz aracılığıyla gerçekleştirmeniz mümkündür.

anadolu bank bloke kaldırma
anadolu bank bloke kaldırma

Anadolubank mobil uygulamasını ilk yüklediğinizde şifre belirlemeniz gerekir. Eğer daha önceden Anadolubank İnternet Bankacılığı şubesini kullandıysanız aynı şifre ile mobil uygulamaya giriş sağlayabilirsiniz. Yeni şifre almak için ise aktivasyon kodu kullanabilirsiniz. Aktivasyon kodu Anadolubank tarafından sistemlerde kayıtlı olan cep telefonunuza gönderilecektir.

BKZ:  2 Yöntemle Halk Yatırım Sim Kart Bloke Kaldırma

Bkz: Garanti bankası sim kart bloke kaldırma

Eğer sim kartı bloke sorunu yaşarsanız aktivasyon kodu alamayacağınızdan öncelikle Anadolu Bank Sim Kart Bloke Kaldırma adımlarını tamamlamanız gerekir. Ardından sim kartınıza aktivasyon kodu alabilir ve yeni şifre oluşturabilirsiniz. 

Güvenlik açısından şifrenizi kimseyle paylaşmamanız gerekir. Mobil uygulamaya ilk giriş sırasında cihaz eşleşmesi yaparak bir başkasının sizin verilerinize ulaşmasını engelleyebilirsiniz. Ayrıca kendi cihazınızdan giriş yapıyor olsanız dahi her daim işlem bitiminde ‘Çıkış Yap’ bunu üzerinden uygulamadan güvenli bir şekilde çıkış yapmayı unutmayınız.

Güvenliğiniz açısından mobil uygulama şifrenizin başka kişiler tarafından öğrenildiğini düşünüyorsanız vakit kaybetmeden 0850 222 55 50 Anadolubank Müşteri Hizmetlerini arayarak durumu bildiriniz.

Anadolubank Sim Kart Bloke Kaldırma Videolu Anlatım

Aşağıdaki video sayesinde anadolubank sim kart bloke kaldırma işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Anadolubank Sim Kart Bloke Kaldırma işleminde herhangi bir problem yaşamanız durumunda yorum atarak destek isteyebilirsiniz.

YouTube video
5/5 - (1 vote)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emeklerimizin göz ardı edilmesi bizi üzdü, birkaç reklama tıklandığı için akmasada damlıyorken sizin bu yaptığınız bizi çok üzüyor. Lütfen destek olmak adına AD Blocker engelleyicisine engel olun. :(