BankalarBloke KaldırBloke Kaldırma

QNB Finansbank İnternet Bankacılığı Bloke Kaldırma

QNB Finansbank İnternet Bankacılığı Bloke Kaldırma Nasıl Yapılır? QNB Finansbank bloke kaldırma işlemleri hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. İşte detaylar…

QNB Finansbank internet bankacılığı şifresinin bloke olması halinde kişiler bankaya fiziksel olarak başvurarak ya da telefon bankacılığını kullanarak bloke kaldırma işlemini kolaylıkla ve ücretsiz olarak yapabilirler.

Günümüzde kimi maaşını çekmek kimi bursunu almak kimi de ödemelerini yapmak için banka hesaplarını kullanmaktadır. Gelişen teknoloji sayesinde bu işlemlerin yapılabilmesi için banka şubelerine ya da ATM’ lere gitmeye artık gerek kalmamıştır. Tüm bankalar müşterilerine dijital bankacılık hizmeti sunmaktadır. Dijital bankacılık hizmeti sunan popüler ve güvenilir bankalardan biri de QNB Finansbank tır.

BKZ:  Bankadan Payfix Hesabına Para Aktarma Sorunu ve Çözüm Yolları

QNB Finansbank internet bankacılığı üzerinden tüm müşterilerine bir birçok işlemi çok hızlı bir şekilde sunmaktadır. Fakat çeşitli sebeplerden dolayı bazı müşterilerin şifreleri bloke olmaktadır. QNB Finansbank internet bankacılığı bloke kaldırma işleminin birçok hızlı ve basit yolu bulunmaktadır.

QNB Finansbank İnternet Bankacılığı Bloke Kaldırma Yolları

Telefon Bankacılığı Üzerinden QNB Finansbank İnternet Bankacılığı Bloke Kaldırma İşlemi

 • ­Kişi günün her saatinde hizmet veren QNB Finansbank müşteri hizmetleri telefonlarından birini aramalıdır. Bu numara 0850 222 0 900 olarak bilinmektedir. 
 • Numaralardan herhangi biri arandıktan sonra otomata müşteri temsilcisine bağlanması yönünde talimat verilmelidir.
 • Müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra QNB Finansbank internet bankacılığı bloke kaldırma işleminin yapılmak istenildiği söylenir.
 • Daha sonra müşteri temsilcisinin vereceği ve isteyeceği bilgiler doğrultusunda yeni bir şifre edinilir.
BKZ:  QNB Finansbank Sim Kart Bloke Kaldırma 2023

QNB Finansbank Şubeleri Üzerinden İnternet Bankacılığı Bloke Kaldırma İşlemi

 • Kişi kendisine en yakın QNB Finansbank şubesini fiziksel olarak başvurmalıdır.
 • Şube içerisinde sıra numarası almalı ve sırası geldiğinde vezneye gitmelidir.
 • Veznede yer alan QNB Finansbank çalışanına internet bankacılığı şifre bloke iptal etme işlemini yapmak istediğini söylemelidir.
 • Ardından istenilen bilgi ve evraklar görevliye verilmelidir.
 • Sonrasında yeni bir internet bankacılığı şifresi bankada kayıtlı olan cep telefon numaranıza SMS olarak gönderilecektir.

QNB Finansbank Mobil Uygulama İle İnternet Bankacılığı Bloke Kaldırma İşlemi

 • QNB Finansbank müşterilerine tek kullanımlık internet bankacılığı şifresi veren ‘’QNB Finansbank mobil uygulama’’ adı verilen bir cihaz sunmaktadır.
 • Kişi bu cihazı 35 TL karşılığında QNB Finansbank şubelerinden ya da eve teslimat seçeneğiyle satın alabilmektedir.
 • Cihazın özelliği müşterilere bloke, sistemsel hata gibi durumlarda tek kullanımlık QNB Finansbank internet bankacılığı şifresi Kişide bu şifre ile hesabına erişim sağlayabilir ve hesabı üzerinden QNB Finansbank internet bankacılığı bloke kaldırma işlemini ayarlar menüsünden şifresini güncelleyerek yapabilir. 
BKZ:  Vakıfbank Pos Cihazı Bloke Kaldırma Nasıl Yapılır?

Sizlere yazımızda QNB Finansbank’ın internet bankacılığı ile ilgili bloke kaldırma işlemlerinin bilgilerini verdik. Sizlerde bu şekilde QNB Finansbank bloke kaldırma işlemleri yapabilirsiniz. QNB Finansbank Kredi Kartı Bloke Kaldırma ve E-Devlet Bloke Kaldırma Nasıl Yapılır? sayfalarına giderek bu konu hakkında bilgiler alabilirsiniz. Bu konu hakkında sormak istedikleriniz varsa aşağıdaki yorumlar kısmından bize yazabilirsiniz. Ayrıca 7 gün 24 saat 0850 222 0 900 numaralı telefonu arayarak da tüm bloke kaldırma işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bu Yazıyı Puanlayınız post

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emeklerimizin göz ardı edilmesi bizi üzdü, birkaç reklama tıklandığı için akmasada damlıyorken sizin bu yaptığınız bizi çok üzüyor. Lütfen destek olmak adına AD Blocker engelleyicisine engel olun. :(