BankalarBloke KaldırBloke Kaldırma

Akbank İnternet Bankacılığı Bloke Kaldırma Nasıl Yapılır?

Akbank İnternet Bankacılığı Bloke Kaldırma Nasıl Yapılır? Akbank bloke kaldırma işlemleri hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. İşte detaylar…

Akbank internet bankacılığı şifresinin bloke olması halinde kişiler bankaya fiziksel olarak başvurarak ya da telefon bankacılığını kullanarak bloke kaldırma işlemini kolaylıkla ve ücretsiz olarak yapabilirler.

Günümüzde kimi maaşını çekmek kimi bursunu almak kimi de ödemelerini yapmak için banka hesaplarını kullanmaktadır. Gelişen teknoloji sayesinde bu işlemlerin yapılabilmesi için banka şubelerine ya da ATM’ lere gitmeye artık gerek kalmamıştır. Tüm bankalar müşterilerine dijital bankacılık hizmeti sunmaktadır. Dijital bankacılık hizmeti sunan popüler ve güvenilir bankalardan biri de Akbank tır.

Akbank internet bankacılığı üzerinden tüm müşterilerine bir birçok işlemi çok hızlı bir şekilde sunmaktadır. Fakat çeşitli sebeplerden dolayı bazı müşterilerin şifreleri bloke olmaktadır. Akbank internet bankacılığı bloke kaldırma işleminin birçok hızlı ve basit yolu bulunmaktadır.

Akbank İnternet Bankacılığı Bloke Kaldırma Yolları

Telefon Bankacılığı Üzerinden Akbank İnternet Bankacılığı Bloke Kaldırma İşlemi

 • ­Kişi günün her saatinde hizmet veren Akbank müşteri hizmetleri telefonlarından birini aramalıdır. Bu numaralar 0850 222 25 25 ve 444 2 525’ tir.
 • Numaralardan herhangi biri arandıktan sonra otomata müşteri temsilcisine bağlanması yönünde talimat verilmelidir.
 • Müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra Akbank internet bankacılığı bloke kaldırma işleminin yapılmak istenildiği söylenir.
 • Daha sonra müşteri temsilcisinin vereceği ve isteyeceği bilgiler doğrultusunda yeni bir şifre edinilir.

Akbank Şubeleri Üzerinden İnternet Bankacılığı Bloke Kaldırma İşlemi

 • Kişi kendisine en yakın Akbank şubesini fiziksel olarak başvurmalıdır.
 • Şube içerisinde sıra numarası almalı ve sırası geldiğinde vezneye gitmelidir.
 • Veznede yer alan Akbank çalışanına internet bankacılığı şifre bloke iptal etme işlemini yapmak istediğini söylemelidir.
 • Ardından istenilen bilgi ve evraklar görevliye verilmelidir.
 • Sonrasında yeni bir internet bankacılığı şifresi bankada kayıtlı olan cep telefon numaranıza SMS olarak gönderilecektir.

Akbank Direkt Şifreci Cihazı İle İnternet Bankacılığı Bloke Kaldırma İşlemi

 • Akbank müşterilerine tek kullanımlık internet bankacılığı şifresi veren ‘’Akbank Direkt Şifreci’’ adı verilen bir cihaz sunmaktadır.
 • Kişi bu cihazı 35 TL karşılığında Akbank şubelerinden ya da eve teslimat seçeneğiyle satın alabilmektedir.
 • Cihazın özelliği müşterilere bloke, sistemsel hata gibi durumlarda tek kullanımlık Akbank internet bankacılığı şifresi Kişide bu şifre ile hesabına erişim sağlayabilir ve hesabı üzerinden Akbank internet bankacılığı bloke kaldırma işlemini ayarlar menüsünden şifresini güncelleyerek yapabilir. 

Sizlere yazımızda Akbank’ın Akbank Direkt ve internet bankacılığı ile ilgili bloke kaldırma işlemlerinin bilgilerini verdik. Sizlerde bu şekilde Akbank bloke kaldırma işlemleri yapabilirsiniz. Akbank Sim Kart Bloke Kaldırma İşlemi ve E-Devlet Bloke Kaldırma Nasıl Yapılır? sayfalarına giderek bu konu hakkında bilgiler alabilirsiniz. Bu konu hakkında sormak istedikleriniz varsa aşağıdaki yorumlar kısmından bize yazabilirsiniz. Ayrıca 7 gün 24 saat 444 25 25 numaralı telefonu arayarak da tüm bloke kaldırma işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Tıklayın ve yazıyı oylayın!
[Oylar: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. Gün içerisinde 10 dan fazla müşteri hizmetleri ile görüşme sağladım kartıma bloke konulduğu için hiç bir şekilde işlem yapamıyorum müşteri temsilcisi sizi gün icerisinde arayacak diyor ama ne yazık ki gelen bı arama yok sürekli arıza kaydı oluşturuluyor bu nereye kadar böyle devam edecek .lütfen yardımcı olun artık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu