BankalarBloke KaldırDevlet

Ziraat Katılım Sim Kart Bloke Kaldırma

Her bankada olduğu şeklinde Ziraat Katılım Bankası‘nda da güvenlik tedbirleri gereği sim kartınıza bloke konulmuş olabilir. Eğer gerçek manada bir kabahat işlemediyseniz endişelenmenize gerek yok. Bu işlemler bir tek siz değerli ziyaretçilerimizin verilerinin daha güvenilir şekilde yönetilebilmesi adına yapılmış işlemlerdir. Bu yazımızda sizlere Ziraat Katılım Sim Kart Bloke Kaldırma ile ilgili tüm bilgileri anlatacağız.

Ziraat Katılım Bankası niçin hesabıma bloke koyar?

Bu işlemin yapılmasının en büyük sebebi, gelişmekte olan teknoloji çağlarında siz değerli ziyaretçilerimizin daha güvenilir işlemler yapabilmeniz için kurumların almış olduğu tedbirlerdir. Bankaların güvenlik sistemleri, en küçük bir şüpheli işlemlerinize karşı hesaplarınıza bloke koyar. Bu blokelerin en yaygın sebeplerinden biri de sim kart değişikliği olabilir. Bu değişikliğe karşı önlem amaçlı hesabınıza bloke konulacaktır. Bu bir tek numara değişikliğinde değil, mevcut sim kartınızın yükseltilmesiyle beraber de gerçekleşebilecek bir problemdir.

BKZ:  İŞ Bankası Pos Cihazı Bloke Kaldırma Nasıl Yapılır?

Bkz: Albaraka Türk Sim Kart Bloke Kaldırma İşlemi

Ziraat Katılım Bankası Alan kişi İletişim Merkezi’ne bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bloke işlemini iyi mi kaldırabilirim?

Ilk olarak blokeyi kaldırabilmek için en uygun yöntem şubeye gitmektir. Zira Ziraat Bankası’nın bu mevzuda katı prensipleri mevcuttur. Sadece diğer yanda, 0 850 220 50 00 nolu telefon ile satın alan hizmetlerinizi ararsanız destek sağlanacaktır.

BKZ:  Garanti Bankası Sim Kart Bloke Kaldırma

Bkz: Türkiye Finans Sim Kart Bloke Kaldırma İşlemi

ATM üstünden bloke işlemini kaldırabilir miyim?

Evet mümkündür. Herhangi bir Ziraat Bankası ATM’sinde kartınızı takıp, karşımızda çıkan seçeneklerden “öteki işlemler”i seçip, “gizyazı işlemleri”ne tıklayarak “gizyazı ve sim işlemleri” alternatifleriyle bloke kaldırma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu Yazıyı Puanlayınız post

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emeklerimizin göz ardı edilmesi bizi üzdü, birkaç reklama tıklandığı için akmasada damlıyorken sizin bu yaptığınız bizi çok üzüyor. Lütfen destek olmak adına AD Blocker engelleyicisine engel olun. :(