BankalarBloke KaldırBloke Kaldırma

ING Sim Kart Bloke Kaldırma İşlemi

ING Sim Kart Bloke Kaldırma nasıl olur? ING Sim kart blokesi kaldırmak için ne yapmam gerekir? Sim kart blokesi nasıl kalkar? ING üzerinde bir hesabınız varsa ve internet ile mobil şubeye giriş yapmak için cep telefonunuza doğrulama kodu gelmiyorsa sim kartınız blokeli olmuş olabilir. Bankalar bu sim kart blokesini müşterilerin güvenlikleri için yapmaktadırlar. Sim kartınızda olası bir değişiklik olması durumunda bankaların hepsinde sim kartınız blokeli olacaktır. Eğer sim kartınızı kaybettiniz ve yenisini çıkarttıysanız, operatörünüzü değiştirdiyseniz, sim kart değiştirdiyseniz bankalardan artık sim kart blokeli olan bir müşteri olacaksınız. Özellikle son zamanlarda 4.5G geçişlerinde yaşanan bu durumda ING üzerinden cep telefonunuza gelen doğrulama mesajlarını alamayacaksınız. Bunun için sim kart bloke kaldırma işlemi yapmanız gerekmektedir. ING sim kart bloke kaldırma işlemini yaparak internet bankacılığı ve ING mobile girebilir, ATM üzerinden para çekme ve para yatırma işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Şimdi sizlere Sim kart bloke kaldırma ile ilgili bilgileri vereceğiz.

ING Sim Kart Bloke Kaldırma İşlemleri

Banka bu işlemleri yapabilmeniz için size birçok yöntem sunmaktadır. Sizde eğer ING üzerinden sim kart blokesi kaldırmak istiyorsanız 3 kolay yol ile istediğiniz zaman bloke kaldırabilirsiniz. Üstelik bu işlemi yapmak ücretsizdir. Sizde eğer 4.5G hattına geçiş yaptıysanız ve sim kartınızı başka bir operatöre taşıdıysanız bu güvenlik amaçlı bankalardan sim kartınızın blokeli olduğu anlamına gelecektir. Bankanın size verdiği yöntemlerle istediğiniz zaman sim kart blokesini kaldırabilirsiniz.

ING Bank ATM ve Şubelerden Sim Kart Blokesi Kaldırma

En kolay 2 yoldan bir tanesi ATM ve şubelerdir. Size en yakın ING şubesine giderek bireysel veya ticari bölümden (hangi müşteri grubundaysanız) kimliğinizle işlem yapabilirsiniz. Özellikle banka şubelerine giderken cep telefonunuzun yanınızda olması gerekiyor. Banka personelinin size göndereceği mesajı söyleyip anında bloke kaldırma işlemi yapabilirsiniz. Banka şubelerinden yaptığınız bu işlem sonunda internet bankacılığına giriş yapabilirsiniz.

Ayrıca banka ATM’sine kartınızı sokarak da işlem yapabilirsiniz. Banka kartınızla işlemler menüsünden bloke işlemlerine girerek sim kart blokesi kaldırması yapabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri İle Sim Kart Bloke Kaldırma

ING Müşteri Hizmetleri numarası 0 850 222 0 600’ü arayarak sim kart blokesini kaldırabilirsiniz. Özellikle bankayı aradığınız numara eğer banka kayıtlı cep telefonu ise daha hızlı işlem yapabilirsiniz. Eğer aradığınız numara bankaya kayıtlı olan telefon değilse cep telefonunuzun yanınızda olması gerekmektedir. Burada müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşme sonunda bloke kaldırma talebinizi iletebilir ve hızlı bir şekilde blokenizi kaldırabilirsiniz.

Denizbank Sim Kart Bloke Kaldırma

Yukarıda sizlere ING sim kart bloke kaldırma işlemi hakkında bilgiler verdik. Sizde eğer bu bilgiler ile işlem yapmak istiyorsanız size verdiğimiz yöntemlerle işlem yapabilirsiniz. Sim kart bloke kaldırma işlemi çok kolay bir işlemdir. Bu konu hakkında sormak istediklerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında bize bildirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu