Bankalar

Aktifbank Kredi Kartı Bloke Kaldırma

Aktifbank Kredi Kartı Bloke Kaldırma işleminizi bu sayfa üzerinden tamamlayabilirsiniz. Passolig kredi kartı kaldırma işlemi içinde sayfanın altında bilgi verdik.

Aktifbank Kredi Kartı Bloke Kaldırma işlemi nasıl yapılır? Aktifbank Kredi Kartı Bloke Kaldırma işlemi ne kadar sürer? Aktifbank Kredi Kartı Bloke Kaldırma işlemleri nasıl yapılır, ne kadar sürede gerçekleşir şeklindeki tüm sorularınızın cevabını yazımızda bulabilirsiniz. Kredi kartı blokelerinde kullanıcılar hızlı ve kolay çözüm yöntemi bulmak ister. Aksi takdirde kredi kartı yeniden aktif olana kadar gündelik yaşamda ödeme zorluğu yaşanabilir.

Aktifbank Kredi Kartı Bloke Kaldırma

​​Aktifbank Kredi Kartı Bloke Kaldırma işlemi son derece kolaydır. Öncelikle bloke kredi kartınıza uygulanıyor ise yapmanız gereken gecikmiş borçlarını kapatmak olmalıdır. Gecikmiş borçlar nedeniyle kredi kartı kullanıma kapatılabilir. Bu durumda banka sizden borcun tamamını tahsil etmek isteyecektir. Bir diğer seçenek olarak yapılandırma fırsatı sunulabilir. Aktifbank Müşteri İletişim Merkezi 0850 724 30 50 üzerinden ulaşabilir ve yapılandırma hakkında talepte bulunabilirsiniz.

BKZ:  Çek Bloke Kaldırma | Bloke Çek Nedir? Masrafı ve Örneği

Aylık ekstre borçları minimum asgari tutar olacak şekilde düzenli olarak ödenmelidir. Asgari tutar dahil hiç bir şekilde ödenmeyen borçlar kredi kartının geçici olarak bloke edilmesine neden olur. Özellikle ekstre borçlarının 12 ay içerisinde 3 ay üst üste ödenmemesi bankalar için kredi kartını geçici süreyle bloke etmek için sebep sayılır. Müşterilerin bu durumda biriken tüm borçlarını ödemeleri gerekir. Ardından Aktifbank kredi kartı bloke kaldırma işlemi tamamlanacaktır. Aktifbank iletişim merkezi sayesinde bütün bankacılık işlemleri gerçekleştirilebilir. Dilerseniz İnternet şube üzerinden de borcunuzu kapatarak bloke sorununu çözebilirsiniz.

Bir diğer bloke sorunu ise Aktif Mobil uygulaması ya da İnternet Bankacılığı üzerinden giriş yaparken karşılaşabileceğiniz sim kartı bloke sorunudur. Mevcut kullanmış olduğunuz telefon numarasının değişmesi durumunda banka güvenlik nedeni ile sim kartı bloke işlemi uygulayabilir. Bu nedenle eğer yeni bir telefon numarası aldıysanız kullandığınız bütün bankalardan telefon numaranızı güncellemeniz gerekir. Aktifbank sim kartı bloke kaldırma işleminin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

BKZ:  Vakıfbank İnternet Bankacılığı Şifre Bloke Kaldırma

Passolig Kredi Kartı Bloke Kaldırma

passolig kart bloke kaldırma

Passolig kredi kartı spor severler için vazgeçilmez fırsatlar sunmaktadır. Sevdikleriniz ile güvenli bir şekilde stadyuma girmeye olanak sağlayan bu kart ayrıca yurt içi ve dışı fark etmeksizin her yerde nakit para yerine kullanılabilmektedir. Kısacası Passolig kredi kartı ile ister alışveriş yapabilir isterseniz de nakit para çekebilme şansına sahip olursunuz. Tüm bunlarla birlikte yapılan tüm alışverişlerde taraftarı olduğunuz takımın kulübüne maddi destek verirsiniz.

Passolig kredi kartı bloke kaldırma sorunu yaşıyorsanız alışverişleriniz ve spor keyfiniz yarıda kesilebilir. Bu durumda ise tek yapmanız gereken Passo Mobil uygulaması ya da Aktifbank İnternet şubesi üzerinden kredi kartı borcunuzu ödemek ve kredi kartınızın kullanıma açılmasını sağlamaktır. Eğer Passolig kredi kartı şifrenizi unuttuysanız ya da ilk kez şifre alacak iseniz aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

Passolig kredi kartı şifre alma

  • Şifrenizi unutmanız durumunda ‘’Şifre’’ yazıp boşluk bırakarak kart numarasının son 4 hanesini yazınız,
  • Ardından boşluk bırakarak kartın arka yüzünde yer alan 3 haneli CVV numarasının ilk iki hanesini yazınız,
  • Son kez bir boşluk bırakarak yeni oluşturmak istediğiniz 4 haneli şifreyi yazarak 6033’e kısa mesaj gönderiniz.
BKZ:  Garanti BBVA Pos Cihazı Bloke Kaldırma Nasıl Yapılır?

Passo Aktifbank Kredi Kartı Bloke Kaldırma

Aktifbank tarafından sunulan Passo kredi kartı birçok müşteri tarafından tercih edilmektedir. Bunun nedeni Passo kredi kartı ise kart ücreti ödemeden alışveriş yapabilme, nakit avans çekebilme ve daha iyisi taksitli nakit avans çekebilme imkanı sunuyor olmasıdır. Birçok kullanıcıya sahip Passo aktifbank kredi kartı bloke kaldırma işlemi yazımızın başlangıcında bahsettiğimiz şekilde kolay adımları takip ederek gerçekleşmektedir. Gecikmiş borcunuzu Passo mobil uygulaması üzerinden ödeyerek anında bloke kaldırma işlemi yapabilirsiniz. Kredi kartı şifreniz konusunda sorun yaşıyor iseniz Passo Kredi Kartı şifrenizi 0850 724 30 50 Aktif Bank İletişim Merkezi’ni arayarak anında alabilirsiniz.

5/5 - (1 vote)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emeklerimizin göz ardı edilmesi bizi üzdü, birkaç reklama tıklandığı için akmasada damlıyorken sizin bu yaptığınız bizi çok üzüyor. Lütfen destek olmak adına AD Blocker engelleyicisine engel olun. :(